Evangélikus templom torony Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Evangélikus templom torony Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44154 feltöltött kép
Átlagos 2023. június 19.egyedül járt itt
"Erős vár a mi Istenünk", áll a kapun, de azután felnézel és csak a szél tallóz a romok lyukaiban. . . nagyon régóta áll a Vajda Péter utcában ez a bizarr torony, ami nem látogatható, érthető okokból, viszont műemlék.
Evangélikus templom torony Budapest - Külső képEvangélikus templom torony Budapest - Külső képEvangélikus templom torony Budapest - EgyébEvangélikus templom torony Budapest - Külső képEvangélikus templom torony Budapest - Külső képEvangélikus templom torony Budapest - Külső kép