Szent Kozma & Damján-kápolna Budapest

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
372. helyezett
Szent Kozma & Damján-kápolna BudapestSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest
Szent Kozma & Damján-kápolna BudapestSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest
12 fotó

Szent Kozma & Damján-kápolna Budapest bemutatkozása

A Szent Kozma és Damján-kápolna a Szent Imre Egyetemi Oktatókórház kápolnája.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

1 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.09.08-ig
Holiday Hotel Csopak
85.500 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
2025.06.01-ig
2024.12.21-ig
Aurora Hotel Miskolctapolca
79.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szent Kozma & Damján-kápolna Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 739 városban járt márFelfedező - 2373 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45891 feltöltött kép
Érdekes 2023. szeptember 12.egyedül járt itt
Most így visszanézve, elég sokszor jártam a Szent Imre kórházban, örömteli meg nem annyira vidám okokból, amúgy mindig izgatott, hogy mi ez a kerek micsoda az udvar közepén, persze nyilván valami egyházi jellegű valami, ha kereszt van rajta, meg ki is van írva, hogy kápolna.
Itt fényképeztem:
Szent Kozma & Damján-kápolna Budapest - Külső képSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - BelsőSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - BelsőSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - BelsőSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - EgyébSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - BelsőSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - EgyébSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - EgyébSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - BelsőSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - Külső képSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - Külső képSzent Kozma & Damján-kápolna Budapest - Egyéb
Még több kép (9 db) >>