Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest

Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2019. március 21.a párjával járt itt
Még évekkel ezelőtt olvastam erről az apró törökfürdőről, hogy milyen rég múltú és 2012-ben győnyörűen felújították. Itt is - mint a többi fürdőben - érdemes korán kelni, mert reggel még nagyon élhető. A török fürdőben 5 medence van, 1 nagy 36-38C középen és 4 kicsi a sarkokban.
Kihagyhatatlan 2016. július 2.egyedül járt itt
Néhány héttel ezelőtt figyeltem fel a Budai Irgalmasrendi Kórház területén található Veli Bej Fürdő létezésére. 5 évvel ezelőtt újították fel, és adták át ismét a látogató közönség számára ezt a csodálatos helyet. 1574-ben építtette Szokollu Musztafa Pasa, az építők eredeti ótörök írással készült vörösmárvány táblája fennmaradt, az előcsarnok falán látható.
Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest - Irgalmasok Veli Bej Fürdője Budapest -