Forster Vadászcsárda Bugyi

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Forster Vadászcsárda Bugyi vélemények

Kiváló 2019. február 10.a párjával járt itt
Csodás nyugodt környezetben lévő szálloda és csárda! A csárdában maximálisnak tartottunk mindent. Az ételek nagyon finomak és bőségesek! A pincér fiu nagyon kedves és figyelmes volt! Az ételekre nem kellett sokat várni! Köszönet mindenért,máskor is megyünk! De legközelebb a családdal együtt!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Több napot töltöttünk Bugyiban Az reggelik és ebédek a Forster Vadászcsárdában voltak. Svédasztalos étkezés volt. Bőséges ételek, finom íz világ. Ez jellemezte. Hangulatos hely egy erdő szélén. Igazi vadász hangulat. Trófeák a falakon, búbos kemence, régi cserépkályha. Nagyon kedves személyzet. Érdemes betérni, ha valaki a régi ötösön megy Pest fele.
Forster Vadászcsárda Bugyi - BelsőForster Vadászcsárda Bugyi - BelsőForster Vadászcsárda Bugyi - BelsőForster Vadászcsárda Bugyi - BelsőForster Vadászcsárda Bugyi - BelsőForster Vadászcsárda Bugyi - BelsőForster Vadászcsárda Bugyi - BelsőForster Vadászcsárda Bugyi - Belső
Kiváló 2015. március 22.a párjával járt itt
Nagyon jó vadászház hangulatú csárda. Gyönyörű parkkal, tóval. Budapesthez közel. Mindenképp megér egy kis autózást! Megfizethető áron óriási adagok,jó kiszolgálás,ízletes vad és magyaros ételek jellemzik. Nagyon hangulatos berendezés, fa gerendás mennyezet, kandalló, kemence, rusztikus asztalok, gyönyörű fa bárpult. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 16., üzleti partnerrel járt itt
Fantasztikus gasztronómia, gyönyörű környezet. Az ételek hatalmas adagok és különleges pálinkák. Sajnos csak télen voltam mindezidáig, pedig a kerthelyiség is gyönyörű, körülölelve az erdővel. A személyzet előzékeny és családias hangulatú az egész étterem.