Gpeti

Gpeti adatlapja

Ilyen vagyok
Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.05.28
Utoljára itt2022.06.07

Kiváló 2018. június 24.a párjával járt itt
Évek óta kerülgettük az éttermet, de valahogy mindig kimaradt. Nem bántuk meg, hogy végre itt ebédeltünk. Kedves, gyors kiszolgálás. Finom, megfelelő mennyiségű ételek. Apróság ugyan, de az evőeszköz "stílusa" nekem sokat emelt a komfortérzeten. Az árak "hévíziek", főleg a sör ,de Német-Orosz a város, rég nem Magyar.
Felhasználó fényképei:
Liget Royal Restaurant Hévíz - Liget Royal Restaurant Hévíz -
Kiváló 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Első utunk ide vezetett a szállás elfoglalása után. Ebédelni ültünk be. Tavaly jártunk itt először és már "rutinból" vettük célba. Nem szoktam menüt kérni, mert Hévízen zabálni szoktam. Most ez volt célszerű. Nem vártam sokat "menű" kategóriában, de kellemes csalódás volt. Nagyon barátságos áron tartalmas kaját kaptam.
Felhasználó fényképei:
Liget Royal Restaurant Hévíz - Liget Royal Restaurant Hévíz -
2017. június 11.családjával járt itt
Először húzósnak kinéző árak eltörpülnek az adagok mérete láttán. Születésnapra mentem, de "munkaebéd" lett belőle. Munka volt megenni a rendelvényem. Először nézz körül, hogy mekkorák az adagok, mert biztos, hogy "túlrendeled" magad. A csapatból páran csomagoltatták a maradványt. Érdekes és finom kajákat ehetsz pofás környezetben.