Kiváló
2026. június 23.a párjával járt itt 55Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Páratlanul finom-bőséges ételek, rendkívül udvarias-mosolygós kiszolgálás csodálatosan szép ősparkos , mini állatkertes környezetben
A Burgundi marhapofa juhtúrós polentával és a Forster Kálmán cigánypecsenyéje KIHAGYHATATLAN
Páratlan élmény volt, köszönjük!!!!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos
2026. január 2.barátokkal járt itt 35Kritikán aluli előétel mennyiség és tálalás!
Előétel gyanánt 2db közepes krumpli HÉJÁIG kikaparva, morzsányi baconnal, sima tejföl, tetején hangyányi újhagyma
Mindez közel 3.500,- forintért!!!!
Koktélok Istennek voltak, desszert gyönyönyörűen tálalva és hatalmas...
Éppen ezért Kár, nagyon nagy kár....
3Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Gyenge
2025. október 11.családjával járt itt 25Barbecue oldalast kértem wok zöldségekkel
Amit kaptam
- főtt-sós csupa porcogós fűszertelen húst
-főtt pasztell ízű zöldségeket, sült wok zöldség helyett
2Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Jó
2024. augusztus 25.családjával járt itt 45MEGÉRI ide jönni, mert:
-Finom meleg pogácsa vár az asztalon, ami az előételekhez ragyogóan passzol
-Sushi és japán ételkülönlegességek-italok várnak, mangó-kókuszleves selymessége elvarázsolt
-Grillpult sokszínűsége bámulatos, a számtalan pácolt csirke-sertés-marhahús mellett halak, kagyló, polip, tintahal,lazac, békacomb!
és libamájjjj. . . . -Vödrös jégbehűtött pezsgő is kérhető! ! ! ! csapolt sörök-(meggysör isteni), friss narancslé gép
-salátak sokszínűsége, előételek sokasága a libamáj-lazac terrinektöl a garnélasalátáig
-friss gyümölcshalom- kedvenc köretem a húsok mellé
ÉPÍTŐjellegű észrevételeim:
-a fagyi rettentően vizes volt, nem tejszínes, kár a sok zseniális kiegészítőért így! -az asztalok oly pirinyók, h az elvitelre várakozó tányérokat könyökkel majdnem lelöktük, elég lassú ütemben vitték el:(
- az édességeknél a pohárkrémek és különlegességek nagyon hiányoztak nekem:
lekváros piskótatekercs, krémes, somlói, tiramisu csöppet unalmas. . . de a répatorta es belga csokikrémes kocka megmentette a kínálatot:)
- a mindig finom kacsacomb és bordói mártásos szarvas mellé a krumpifánk hideg, a párolt káposzta alulkészült és szintén hideg volt
- közvetlen a sütős grillpultnál nem volt
feltüntetve a húsok neve, volt, h elöbb találtam én ki, mint a személyzet. . . Összességében élvezetes ennyi féléböl csipegetni, ezért mindenképpen MEGÉRI ide jönni
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló
2022. augusztus 10.családjával járt itt 55Jókora adag ízletes-omlós-szaftos húsok, isteni mártások!
A marha és sertésoldalas különösen ízes és vajpuha volt,
Lyoni hagymából több is lehetett volna a tányéron..:(
Limonádék jó gyümölcsösek.
Kiszolgálás udvarias és gyors.
Kell ennél több?
Feltétlen ajánlom!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.