Hősök tere Buják

Felejthetetlen pillanatok
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hősök tere Buják vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Érdekes 2023. augusztus 19.egyedül járt itt
Ennek a bujáki templomkertnek már vagy harmadszor futok neki, valahol mindig eltűnik a net dzsungelében az értékelésem, fogalmam sincs, hová. . . az emlékezet meg rohamosan halványodik. Szóval, úgy emlékszem, hogy a helyi Hősök tere meg az un. templomkert azonos területen helyezkedik el telekkönyvileg, de ez nem is olyan ritkaság.
Hősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - EgyébHősök tere Buják - Egyéb
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. július 24.a párjával járt itt
Kis falu nagyon szép templommal. Szombat napközben voltunk és esküvői díszben találtuk e templomot. A rácsokon keresztül fotóztam. Kitűnik, hogy nagyon rendben van, szeretik a helyiek. A templomkert gondozott, szobrokkal tele. Érdemes elidőzni ha valaki erre jár.