Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő

Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő
Fehérló Étterem Bük, BükfürdőFehérló Étterem Bük, Bükfürdő
Fehérló Étterem Bük, BükfürdőFehérló Étterem Bük, Bükfürdő

Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Magyaros étterem,baráti árak,figyelmes felszolgálás.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2013. november 7.gyerekekkel járt itt
Pihenni voltunk Bükön, és elindultunk, hogy ebédeljünk valahol. Betértünk ide, mert szimpatikusnak helynek találtuk ,és a szállásunkon is ajánlották nekünk,hogy nézzük meg. Nem csalódtunk benne. Nagyon hangulatos kis hely. Kitűnő volt az étel,és a kiszolgálás is. Remekül éreztük magunkat. Ha arra járunk ,biztosan betérünk még oda!
Kiváló 2013. november 2.családjával járt itt
Nem volt előre megfontolt választás az étterem választása. Arra jártunk, megéheztünk, betértünk. Nem csalódtunk, sőőőt! Az étterem nagyon hangulatos, a berendezése és felszolgálónak is köszönhetően. Az ételek pedig remekek, finomak, bőségesek. Legközelebb már nem véletlenszerű lesz az odalátogatásunk. Egy baj van csupán, hogy nagyon messze lakunk e remek helytől.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 4.a párjával járt itt
Hangulatos,szépen berendezett,jól megközelíthető. Nagyon udvarias és igen jó humorral megáldott pincérrel találkoztunk. Ajánlott ételt,italt egyaránt. Finom és bőséges ételt kaptunk és a bor amit ajánlott a libacombhoz is nagyon kellemes volt. a humora amivel ezt tálalta nagyon tetszett nekünk,ha arra járunk nem hagyjuk ki,hogy betérjünk. Jó szívvel ajánlom.
Kiváló 2013. június 26.családjával járt itt
Nagyon kellemes élmény volt mind a hely berendezése, hangulata, mind pedig az ételek minősége, mennyisége, tálalása. S ehhez még hozzájött a pincér (tulaj? ) megnyerő modora, nem tolakodó, de mégis jelen lévő érdeklődése. Az is tetszett, hogy a hely megőrizte a kisváros hangulatát.
Fehérló Étterem Bük, Bükfürdő a térképen
9737 Bük, BükfürdőKossulth u. 38.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték
H-K
Sze