meluka77: Felmelegített ételek, visszataszító kiszolgálás - Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Felmelegített ételek, visszataszító kiszolgálás

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Péntek este megfáradva tértünk be egy ismerősünk ajánlására az étterembe,rendesek voltak,mivel foglalásunk nem volt, azért kaptunk asztalt,de rengeteget kellett várni már arra is,hogy a pincér felvegye a rendelést.Ha jól emlékszem 4 pincér pörgött, szerintem 30 főnél több nem volt, és így is rengeteget kellett várnunk.Az ételek aztán gyorsan érkeztek,gyanúsan gyorsan.Rutinból tudom,hogy ez csak az előre elkészített és felmelegített étellel lehet megcsinálni.A húsleves nagyon íztelen volt,a cérnametélt szörnyű,és borzongva vettük tudomásuk,hogy még mindig van étterem,ahol kávéscsészében szolgálják ki a vendéget.Ja és igen,ne felejtsük el az evőeszközöket,melyek kritikán aluliak,borzalmasak,gondolkodtam,hogy kérjek-e másik evőeszközt, de mindenki ezzel evett,nem balhéztam.A rántott hús,az ugye rántott hús mindenhol,finom volt, a saláta nagyon jóízű,de összességében nem hagyott bennünk nyomot,max. annyiban,hogy újra ide nem megyünk.Kóstoljátok meg,hátha nektek ízlik,nekünk nem jött be.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni meluka77 felhasználót?    Igen

9740 Bük, Bükfürdô
Thermál körút 1.

2019. április 14.
2019.04.12-én tértünk be az étterembe,sok jót hallottunk róla a fürdőben a többi vendégtől.Őszintén megvallva nem csalódtunk. Erőlevest rendeltem Krúdy módra.A levest kis bográcsban hozták,és tele volt zöldséggel,tésztával volt benne hús és amit máshol nem tapasztaltam még velős csont...