Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő ★★★

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő
9737 Bük, Bükfürdő, Gyurácz u. 6/a.

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő a térképen

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő értékelése:

13. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
125. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1081 szállás közül

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Bajor Panzió Aparthotel 2003-ban épült Bük centrumában. Vendégeit kényelmes szobákkal és apartmanokkal, őrzött parkolóval, kerti medencével, sportolási lehetőségekkel és egészségmegőrző programokkal várja. Az 1500 méterre található Gyógy- és Termálfürdő megközelíthető autóbusszal vagy kisvonattal, amelynek megállója a panziótól csupán 100 méter távolságra van.

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő képei

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
A képek alapján szép minden, de a valóság mást mutat. Elsősorban az ingyenes kerékpár és a medence miatt döntöttünk a szállás mellett. A medence koszos, a jakuzzit 1 napig nem lehetett használni, aztán meg állandóan telt házas volt. A szaunáról abszolut nem tájékoztattak bennünket, tehát ezt is kihagytuk. A kerékpárok olyan állapotban voltak, hogy nem tudtunk élni a lehetőséggel.
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Nagyon jó éreztük magunkat a reggeli nagyon finom és kiadós volt a szobák nagyon tiszták és rendezettek voltak a személyzet udvariasak és aranyosak.Összességében minden rendben volt.Köszönünk szépen mindent!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
A szobában (mi esetünkben a 16-os) elhelyezett ágy alvásra, pihenésre teljes mértékben alkalmatlan volt. Minden levegővételnél recsegett és hatalmas lyuk volt a matracban. A mosdókagyló törött volt, igénytelen javítással oldották meg. A szobában volt klímaberendezés, mely külön térítéssel volt igénybe vehető. Az étteremben két úriemberhez volt szerencsénk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Három napot töltöttünk itt. Nagyon jól éreztük magunkat. Most voltunk itt először, de úgy fogadtak, mintha régi barátok lennénk. Mindenhol tisztaság illata volt. Nemrég kiderült étkezési problémámat is diszkréten kezelték és maximálisan élvezhettem én is az étkezéseket. Az ott dolgozó fiatal ember kedves, udvarias segítő kész volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Párommal töltöttünk el három napot! Szállásközvetítő oldalon [moderálva - a szerk. ] foglaltunk. Korrekt, kedves fogadtatás, csodálatos szobát kaptunk. 7. -est. Ami udvar fele nézett. Jo volt madárcsicsergésre ébredni. Szoba csodálatos, tisztaság mindenhol. Az étteremben kedves fiatalember fogadott és szolgált ki bennünket. Köszönet neki kedvességéért.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Nagy csalódás , sötét helyezkedésű szobák, Csatlakoznèk az előttem szóló úrhoz, Tisztaság: fekete hosszú hajszàlak a fürdőkádban, koszos agyora kifeküdt matracok, koszos padló , 5 éjszaka alatt egyszer sem volt takarítva ,
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 1.
Tisztelt Rettenet vendég . Melyik szobában tetszett lenni? Minden szobánk dél nyugati fekvésű,és ebből adódóan nagyon világos. Minden nap személyesen ellenőrizzük a kis takarításokat.
Tóth Attila, tulajdonos

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
A hotel családias hangulatú,és a központban helyezkedik el.A kiszolgálás és a tisztaság kiváló.Az étterem része jelenleg nem működik ember hiány miatt,de ez nem probléma mivel központi helyen helyezkedik el,és a környékén több étterem is található.
Válasz az értékelésre - 2018. június 28.
Kedves János!

Köszönjük szépen az értékelését! Bármikor várjuk vissza Önöket szeretettel :)
Jelenleg már az éttermünk is üzemel, így már messze sem kell menni, ha egy finom ebédet vagy vacsorát szeretnének!

Bencsik Brigitta (Bajor Panzió Aparthotel)

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Május utolsó hetében kellemes 4 éjszakás pihenéssel telt ezen a szálláshelyen. Ár-érték arányban nagyon jó lehetőségnek tűnt, és az is volt, nem csalódtunk. A szoba kényelmesen tágas, egyedüli hiányossága, azon kívül, hogy mindennel fel volt szerelve,kicsi volt a hűtőszekrény és mélyhűtőrésze nem volt.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
A szálláshelyről mindennütt csak jókat olvastam 8,6 pontot kapott egy neves szállás bemutató oldalon és az egyik évben a 100 étterem közé került országos viszonylatban.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
A szoba berendezése, tisztasága megfelelt. A wellness rész megközelítése udvar felől történik, ez télen nem túl kellemes. A wifi nem működött, így TV-t nem tudtunk nézni. Érkezéskor hideg volt a szoba, csak este 6-kor kapcsolták be a fűtést. Ezért szóltunk, s utána nem volt gond a fűtéssel. Kértünk egy fűtőtestet érkezéskor, melyet vacsoraidő alatt kivittek a szobából.

Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.365 - 8.546,- Ft/fő/éj között: önellátás, kültéri jakuzzival, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.280,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.303 - 19.253,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Brigitte Apartman
Érvényes: 2022.03.01-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 21.200 - 34.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Póczáné Vendégszobái
2021.05.07. - 2022.03.01.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
EMAN Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.01-ig
Apartman Szanyi
Érvényes: 2022.03.01-ig
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 21.123 - 28.418,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Éden Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan teafogyasztással, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
Wellness csobbanás

Bük, BükfürdőX