Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő
9737 Bük, Bükfürdő, Honfoglalás utca 20.

Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő a térképen

Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő értékelése:

5. helyezett a 67 büki, bükfürdői szállás közül
36. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1083 szállás közül

Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Bük város egyik legszebb részén, a városközponttól pár száz méterre található a Brigitte Apartman. A két épület önellátásra alkalmas, mindennel felszerelt. A földszinti apartmanok akadálymentesítettek. A kertben grillterasz biztosítja a kikapcsolódást. A gyógyvizéről Európa-szerte híres Bükfürdő a háztól autóval 2-3 percnyire fekszik.

Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő képei

Szállások Bük, Bükfürdô városában
Wellness csomagok Bük, Bükfürdô városában

Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Nagyon elégedettek voltunk a szállásadóval és a szállással is! A szállásadó korrekt, udvarias! Az apartman tiszta, csendes, jól felszerelt, rendezett udvar! Aki pihenni szeretne, annak tökéletes lehetőség! Biztos, hogy vissza térünk !
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 1.
Örülünk, hogy jól érezték magukat.
Szívesen látjuk Önöket máskor is.
Németh Gyula (Brigitte Apartman)
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Tetszett a nyugodt környezet, a tisztaság, a szolgáltatások (Wifi, tájékoztatás az étkezési lehetőségekről, versenyben való részvételről....).
Mivel hideg napok után voltunk, egy kicsit fáztunk....20,7 C fok volt a szobában, s vasárnapra is csak 1 fokkal ment feljebb.
Maradok tisztelettel,
Csíkfejes Erzsébet

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Augusztus 23.-26.ig nyaraltunk a lányommal az apartmanban. Két szoba és egy ebédlős konyha volt a szállásunk. Megérkezés után a tulajdonos felkísért a szállásunkra. Kellemes meglepetés volt, hogy mindkét szobához külön fürdőszoba volt s a konyha nagyon jól fel volt szerelve. Minden tiszta, karbantartott és újszerű volt.

Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.20-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.553 - 53.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Kisvárosi barangolás (min. 2 éj)
Wellness csobbanás
All inclusive pihenés