Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Bük, Bükfürdő és környéke
4,7
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2014. február 20.gyerekekkel járt itt
Összességében mindennel meg voltunk elégedve, a szolgáltatások nagyon jók voltak, az ételek is finomak. Talán csak nekünk egy kicsit messze volt a lakhelyünktől. Viszont a sok sportolási lehetőség a különböző wellness szolgáltatások az egész család számára egész napra biztosítottak programot. Kamasz fiam is élvezte, egy percig sem unatkoztunk. Finomak és változatosak voltak az ételek is.
Kiváló 2014. február 13.a párjával járt itt
maximálisan meg voltunk elégedve mindennel,a személyzet kedves és segitőkész A fürdőrészleg tiszta,a medencék kiválóak. Az étkezés fenomenális,bőséges itt mindenki talál magának valami finomságot. De azért két dolog,amire tennék megjegyzést. Én a párommal együtt szeretünk szaunázni,de ezt nem tehettük,mivel a nők és a férfiak csak külön szaunázhatnak.
Kiváló 2014. január 25.gyerekekkel járt itt
Remek hétvégét töltöttünk el a családdal. Az All Inclusive ellátás nagyon tetszett, már rengeteg szállodában jártunk, de még ilyen választékos étel ( sokfajta közül lehetett választani, ami nagyon finom izletes és különleges volt) és italfogyasztásban nem volt részünk (reggelire , ebédre és vacsorára korlátlan pezsgő, üdítők, sör , bor is szerepelt az italok között) Napközben pedig a kávé, üdítő , sütemény, gyümölcs is nagyon jólesett.
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
A szerencsének köszönhetően már 2. alkalommal sikerült itt eltöltenünk 3 felejthetetlen napot! Ha Bükfürdő, csak is ezt a szállodát ajánlom mindenkinek! A szoba, a medencék, a személyzet, az étkezés, a park, mindennel meg voltunk elégedve! Ki sem kell mozdulni a szállodából, minden a helyünkbe jön! Imádom! !
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - WellnessDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Külső képDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - BelsőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - WellnessDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Egyéb
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Egy felejthetetlen év végi pihenőt töltöttem férjemmel a Danubius Health Spa Resort Bükben. Egy nagyon nehéz időszak állt mögöttünk, és igazán vágytunk egy pár napos kényeztetésre. Mindkettőnk véleménye, hogy jól döntöttünk, amikor itt töltöttük el az óév utolsó napjait, a Szilvesztert, és az újév első két napját.
Kiváló 2013. december 30.barátokkal járt itt
A barátainkkal rendszeresen visszajáró vendégek vagyunk. A település különleges klimája itt az Alpok alján már tüdő tisztító. A szálloda rendezett, tiszta, a személyzet barátságos, udvarias, mindenre odafigyelők. Családbarát, a gyermekeink is itt töltöttek el egy hetet az unokákkal, nagyon jól érezték magukat.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
Tökéletes kikapcsolódás volt az egész család számára. Gyönyörű őszi időnk volt, ki tudtuk még használni a csodás park adta lehetőségeket is. A szállás kényelmes volt és tiszta, a takarító személyzetet külön dicséret illeti kedvességéért.
Kiváló 2013. december 15.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben található a szálloda. Nagyon udvarias vendégfogadás, előzékeny kiszolgálás volt jellemző. A szálloda dolgozói nagyon barátságosan fogadtak. Remek, változatos a konyhájuk. Az egész szállodát tisztaság jellemzi. A termálfürdő jótékony hatása érezhető volt. Jövőre is szívesen töltenénk el néhány napot a szállodában.
Átlagos 2013. november 27.a párjával járt itt
Az étkezés kiváló volt mind mennyiségben mind minőségben. A szolgáltatások minősége és sokszínűsége megfelelt az elvárásainknak. A személyzet kissé "rideg" volt. Viszont a szálloda kissé elavult berendezései rontottak az összképen. 80-as évek beli stílusú szobái nem mondhatóak modernnek és a minőségük is ezt alátámasztják.
Kiváló 2013. november 24.a párjával járt itt
Évek óta rendszeresen járunk Bükre ebbe a szállodába. Az eltelt évek alatt sok újdonságot kipróbáltak, a jót megtartották. Aki ide érkezik-akár gyerekekkel is-megtalálja a lehetőséget a pihenésre, welneszszelésre. Erre a legjobb az all inclusive ellátás, mert minden nap más finomságot kóstolhat meg anélkül, hogy feleslegesen egy egész adagot kellene rendelnie.