Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Bük, Bükfürdő és környéke
4,7
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

2014. május 9.a párjával járt itt
A szálloda parkja csodálatos, a medencék vize tiszta.A személyzet udvariasan gondoskodik a szállóvendégek pihenéséről. A szobák lehetnének modernebbek, komfortosabbak. Alapjában véve nagyon jól éreztük magunkat. Az eltöltött 6 nap tökéletes volt a pihenésre a mindennapokból való kikapcsolódásra, feltöltődésre.
2013. november 1.a párjával járt itt
A szálloda alkalmazottjai előzékenyek,udvariasak. Az ételek kiválóak,minden ízlést kielégítenek. A fürdő része jó,csak még kellemesebb lenne,ha termál medence a szabadban is lenne a jó levegőn. A szobának a bútorzata már kissé kopottas és a szekrényajtók lógnak és hiányosak voltak a mi szobánkban,az ágyak viszont nagyon kényelmesek.
2013. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Alapvetően jól éreztük magunkat és ismét felkeresném a szállodát, de néhány hiba azonban árnyalja a képet és ezek lehúzták az ár/érték arányt. Szoba:
- ásatag, szétesőben lévő szobabelső (utólag már rossz döntés volt sajnálni a plusz költséget a "superior" szobára),
- gyenge hangszigetelés a szobák közt,
- vízköves, öreg szaniterek, megsárgult !
2013. augusztus 15.a párjával járt itt
Az étkezés a választék nagyon finom színvonalas volt. A szolgáltatások: gyógyvíz, wellness, masszázs kiváló. A szobák bútorzata nagyon retro! Fel kellene már újítani a fürdőszobával együtt. Mivel a szobában csak keveset tartózkodtunk így összességében nagyon jól éreztük magunkat. Ár/érték arány kiváló csak ajánlani tudjuk.
2013. július 15.a párjával járt itt
Kellemes környezet, kitűnő ételek, jó választék. Medencék tiszták, a mellékhelyiségek majdnem mindenhol. A személyzet kedves, segítőkész. Mi ottfelejtettünk két dolgot, és utánunk postázták:-). A minibár az üres volt, de legalább befért a hűtendő víz a hűtőszekrénybe.
2013. június 23.gyerekekkel járt itt
A tisztasággal kapcsolatos hiányérzetet a szállodában érvényesülő enyhe szoc. reál stílus, - és a "lelakottságból" adódó érzés okozta. A folyosói szőnyegek kopottak, szakadtak, a szoba padlózata szintén, fala itt-ott koszos, az ajtók kopottak, - a minibár üresen fogadott, a vizet kérni kellett. A négy csillagnak el kellene bírnia a modern TV.
2013. május 16.a párjával járt itt
Nagyon tetszik az uszodájuk, azért jöttünk ide ismét (2009.jan.után) A meleg ételek választéka nem az én izlésemmel találkozott. Látszik, hogy nem magyar vendégkörre koncentrálnak. Szerintem néhány dolog felújításra vár. Pl erkélyajtó kilincse, törülközőszárító csöpögő csapja, fürdőszoba ajtómázolás.
2013. február 25.gyerekekkel járt itt
Összeségében minden tetszett a szállodában.
Mondjuk a szobában a bútorok kissé kopottak már,azokra ráférne egy csere ha már négy csillagos a szálloda.
A gyermekekre télidőben is gondolhatnának valamilyen csúszdás medencével,amit csak ők használnának.
Sok felnőtt nem nézi jó szemmel a kisgyermekes családokat a medencékben.
2013. február 22.a párjával járt itt
Alapvetően elégedettek voltunk. Ugyanakkor 2 hiányosság zavart minket:
1. érthetetlen, miért nem kötelező a fürdősapka viselése a medencékben! !
2. finoman rá kellene "kényszeríteni" a vendégeket a medencébe lépés előtti zuhanyozásra (pl. úgy, hogy a medencébe vezető lépcsőknél legyen felszerelve egy - esetleg belépéskor automatikusan elinduló - zuhany)
A gyógymedence kimondottan "gyanúsan" néz ki. . .
2013. február 14.a párjával járt itt
A szálloda egy kissé már elavult (pedig a 6. emeleten voltunk), de a szolgáltatások színvonalával, az all inclusive ellátással, különösen az étkezések, ételek minőségével, a sütemények sokféleségével, könnyedségével ellensúlyozni tudták, így elsősorban az összbenyomást ez határozta meg.