Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Bük, Bükfürdő és környéke
4,7
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2013. május 4.a párjával járt itt
2013. április végén 2 éjszakát töltöttünk a szállodában. A recepción kedvesen fogadtak bennünket. A szoba tisztán várt minket. Az étterem nagyon hangulatos volt. A pincérek minden óhajunkat lesték és teljesítették. A medencék tiszták voltak, most épülő részben pedig gyermek medence is lesz fedett, ami nagyon jó lesz a gyerekeknek, és ha jól tudjuk ez év júliusában már használatba is vehetik a gyermekes családok.
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Sok ****-os szállodában voltunk, de bizton állithatom, hogy ebben a szállodában éreztük magunkat a legjobban. Minden megfelelt az igényeinknek, a várakozásainknak. A személyzet kézséges, de nem tolakodó. Az étterem ételei finomak voltak, a fürdőrészleg pompás volt. A termál víz hőmérséklete ebben a szállodában volt tényleg annyi, mint a kiirásban szerepelt.
Kiváló 2013. április 25. járt itt
két alkalommal jártunk már itt. Először családdal, másodszor születésnapi ajándékként kaptam két éjszakát ebben a minden igényt kielégítő, fantasztikus szállodában. Egyedül szerettem volna lenni,a sok munka és hajtás után. Ahol csend, nyugalom és tökéletes kényelem vesz körül. Ezt itt mind megkaptam.
Kiváló 2013. február 18.barátokkal járt itt
Nagyon jó étel és italválaszték, szolgálatkész munkatársak!
Tiszta szoba és fürdő!
Nem volt egészen egyértelmű a hosszabbítás alatti all inclusive ellátásról a tájékoztatás!
Kevés magyar csatorna fogható a TV-n!
2020. február 12.a párjával járt itt
Először voltunk a férjemmel a szállodában. A felújított szoba és fürdőszoba nagyon szép. A szoba lehetne egy kicsit nagyobb ! ! Az ételek finomak, változatosak. Nagyon kedves a személyzet. A rossz idő miatt a kültéri medencét mi nem használtuk, csak a beltérit, ami viszont nem nyerte el a tetszésünket, az élményelemek rossz működtetése miatt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 16.barátokkal járt itt
Mivel nyereményvoucherrel mentünk, elképzelhető, hogy ezért kaptunk nem túl igényes szobát. Értem ez alatt, hogy a festékek és a bútorok is elég kopottak voltak. Bár tényleg ez a legkevesebb számomra. Mindenki írja, milyen kedves a személyzet - valóban. Egy kivétel volt, aki az unott 20-as srác-kategória.
2016. június 5.gyerekekkel járt itt
A választásom azért esett erre a szállodára, mert teljes kényelemre, kikapcsolódásra vágytam. A standard szoba nem túl nagy alapterülerű, 3 főnek kifejezetten kicsi. Bár előzőleg jártam már itt, mégis nehezen szembesültem újra a szoba erkélyéről igen lehangoló képet nyújtó, földszinti éttermi részek lapos tetejének kavicsos borításával.
2016. május 17.a párjával járt itt
Hangulatos szálloda, gyönyörű karbantartott kerttel és teniszpályákkal, kicsit megkopott burkolatú és helyenként feketének látszó fugákkal bíró medencékkel. A szálloda személyzete többnyire udvarias és szolgálatkész! Az étterem a reggeli és vacsora idején kissé zsúfolt, a terítés és az ételek minősége egyaránt kiváló!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Először voltunk itt a családdal, tapasztaltunk sok pozitív és negatív dolgot is. A szálloda kívülről és belülről is iszonyú retró. A belső térben a barna színárnyalat dominál, sötét és kicsi. A folyosókon a falakba ívódott az erős dohányszag. Ez szerencsére a szobában nem fordult elő. A szoba is retró, semmi extra, normál méretű, légkondis.
2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Elsőre retro szállodának tűnik. A parkolás kissé káosz, hiszen az elmenő autók tudnak csak szabályosan megállni a recepció előtt. A belső tér viszont gyönyörű. Nagy fogadó tér, először ajándékbolt, turist info, majd pihenőtér és csak utána következik a recepció. Itt is kétfelé választották: érkező és távozó vendégek.
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - WellnessDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - WellnessDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - SzobákDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Külső képDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - SzobákDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - SzobákDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - KörnyékDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Külső kép