Hotel Piroska Bük, Bükfürdő ★★★★

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő bemutatkozása

2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel, gyógyászati részlettel, wellness-kínálattal várja vendégeit. Akadálymentesített, antiallergén, állatbarát szobák is igénybe vehetők.

A Hotel Piroska legnépszerűbb csomagjai

Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő vélemények

2019. december 20.családjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a hotelben 4-esben. . A személyzet udvarias, az ételek kiválóak voltak, a szobában viszont repedt volt a mosdó és bedőlt a zuhanyajtó. A recepciós tájékozatlansága miatt már csak nehezen lehetett időpontot egyeztetni masszázsra. Egyébként tiszta és kényelmes volt minden, bár felújítás volt .
2019. december 5.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,elhelyezés,személyzet,kiszolgálás kitűnő ! Ötödször voltunk a Hotel Piroskában,de biztosan még jövünk is.Csak mindenkinek ajánlani tudom !
Kiváló 2019. október 22.a párjával járt itt
Minden jó volt kivéve sajnos olyan szobát kaptunk ami alatt dohányoztak nem is ezzel volt a probléma hanem hogy este 23 óra után hajnal 3 óráig zajongtak ebből kifolyólag keveset tudtunk pihenni.
Átlagos 2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Mivel gyermekbarát a szálloda, hát ezért foglaltunk oda. Összességében nem lenne rossz. . . de van azért elképzelésünk mi az ami megüti a 4*os szálloda besorolást. Ajánlom nézzenek szét csak más 4 csillagos szállodában [moderálva - a szerk. ]. Mind 4*! Kritikán aluli az, hogy a nyári hőségben, egy íróasztalba elrejtett mini hűtővel szúrják ki az ember szemét.
Kiváló 2019. július 23.családjával járt itt
Jó wellnrss része van tiszta jó az étterme tetszik mert kényelmes és nyugalmas jók a szobák és nagyon családias nagyon tetszik
2019. június 11.a párjával járt itt
Egyik este később értünk vacsorázni. Kifejezetten tetszett,hogy nem csak a maradék étel volt már föltálalva, hanem egészen a vacsora végéig, folyamatosan pótolták, töltötték fel az ételeket!
2019. május 13.a párjával járt itt
Szeretnem nehany szoban összefoglalni a Hotel Piroskaban ,Bükfürdön töltött nehany napunkat. Mi ebben a harom napban pihenni es kikapcsolodni szerettünk volna. A hotel es a környezet nagyon kellemes es nyugodt volt. A welness reszleg is tetszett. Meg voltunk mindennel elegedve. A szemelyzettel nem volt sok kontaktusunk,de ha kerdesünk es keresünk volt szivesen segitettek.
Kiváló 2019. március 22.gyerekekkel járt itt
A március 15-i hosszú hétvégén jártunk a hotelben családdal. A wellness rész megfelelő nagyságú, minden tiszta. Az ételek finomak és választék is van bőven. A parkoló nagy és nem kell érte fizetni. Gyerekekre is gondolnak,vannak játékok, a kisebbik fiamnak a biliárd nagyon tetszett.
A személyzet is kedves volt. Összességében minden megfelelő.
2019. március 14.a párjával járt itt
Első nap a vacsorához kicsit később mentünk, már nem volt a feltüntetett ételek mindegyikéből! Összeségében jó volt, jól éreztük magunkat, segítőkész személyzet!
Kiváló 2019. január 27.a párjával járt itt
3.alkalommal voltunk szálló vendégként a hotelban. Meg vagyunk elégedve a szolgáltatásokkal.Az étel finom és a választék is bőséges.A személyzet aranyosak és közvetlenek.Kipihenten és felfrissülve jöttünk el.A wellness rész kiváló.
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő a térképen
9737 Bük, BükfürdőKossuth Lajos u. 60.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó