Hunguest Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő
Hunguest Bük Bük, BükfürdőHunguest Bük Bük, Bükfürdő
Hunguest Bük Bük, BükfürdőHunguest Bük Bük, Bükfürdő

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Hunguest Hotel Répce Goldban 165 kétágyas szoba, 8 apartman, 4 VIP apartman pezsgőfürdővel, 6+6 családi szoba és 2 mozgássérült vendégeinknek speciálisan kialakított szoba (kísérő szobával) található.

A Hunguest Bük legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Pihenés fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel (min. 2 éj)
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2024.12.29-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Bükfürdői nyaralás all inclusive ellátással (min. 4 éj)
Bükfürdői nyaralás all inclusive ellátással
2024.09.09-ig
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő vélemények

Átlagos 2013. július 31.a párjával járt itt
Kellemes hosszúhétvégét töltöttünk a Répce Gold Hotelben. A személyzet nagyon barátságos, és segítőkész, az ételek kifogástalanok voltak. A Welness rész nagyon kicsi egy ekkora szállodához képest, és nem biztos h mindenki ezer emberrel szeretne együtt fürödni a Gyógyfürdőben. A Fitness terem kicsit elavult egy **** os Hotelhoz képest.
Kiváló 2013. július 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép és kellemes öt napot töltöttünk el itt a gyerekekkel. Semmi rosszat nem tudnék mondani a szállodáról. a csomaghoz járt fürdőbelépő is , így egy nap többször is át tudtunk menni. A szobák kényelmesek, tiszták, ételek nagyon finomak és bőségesek. Máskor is visszamegyünk.
egyetlen apró megjegyzésem azért mégis van. a hotel mögötti homokozóban kicserélhetnék a homokot :(
Átlagos 2013. július 17.a párjával járt itt
Mint a címből is kiderül egy kellemes hetet töltöttünk el párommal a Répce Goldban. A kényelem azért átlagos mert hiányzott a két ágy között egy szivacs , amely már több szállodánál eleve ott van. A szolgáltatások tekintetében szerencséjük, hogy a fürdőben megtalálja az ember ami miatt gyógyfürdőbe megy.
2013. június 10.a párjával járt itt
Törzsvendégként már nagyon sokszor jártunk itt, összességében még mindig a jobbak között van a szálloda, annak ellenére, hogy az utóbbi időben a szolgáltatásai és az ár-érték arány is jelentősen romlott. Konyhája és személyzete nagyon jó. A tisztaság itt továbbra is alapvető.
Kiváló 2013. április 27.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, fantasztikus hely. Az ételek finomak, a szobák kényelmesek, a személyzet segítőkész és udvarias, semmi rosszat nem tudok mondani erről a helyről. A strand mindent visz. Hatalmas, télen nyáron üzemel, minden igényt kielégít. Időseknek, családosoknak, mindenkinek ajánlom, mert minden korosztály megtalálja a neki megfelelő kikapcsolódást!
Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal voltunk már a szálloda vendégei és 3 kiskorú gyermekünk is jól érezte magát. Ők is megtalálták a nekik megfelelő szórakozást. Sőt édesanyám és férjem szülei is nagyon jól véleménnyel voltak. A személyzet, a tisztaság és kényelem tökéletes. A konyha külön dicséretet érdemel ízletes, változatos ételeivel és választékával. Máskor is megyünk.
Csernóné Márti
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
A húsvétot töltöttük ott párommal,nem igazán mozdultunk ki a rossz idő miatt,de a szálloda minden kényelmet és kikapcsolódást biztosított számunkra,és így is csodálatosan éreztük magunkat. A személyzet és a kiszolgálás kifogástalan,az ellátás változatos,ízletes és bőséges volt. Egyszóval:nagyon elégedettek voltunk,és mindenkinek merem ajánlani. Üdvözlettel:Mohácsi Julianna
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Családdal töltöttem itt pár napot. A kisfiam még nagyon kicsi volt, így nem igazán tudtam kihasználni a hely adta szolgáltatásokat. Az ellátás nagyon jó volt, a szoba is. Ami nekem kevésbé tetszett, az a wellness részleg. Nekem akkor zsúfoltnak tűnt, és annyira a medencék sem jöttek be.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Törzsvendégként már többször jártunk ebben a szállodában. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Rendkívül kedves és figyelmes a személyzet, a szálloda nagyon jó, közvetlenül az élményfürdő mellett található. A hotel szolgáltatásai kiválóak, jók a tematikus hétvégékre szervezett programok. Az ételek nagyon finomak, ízletesek és változatosak.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet udvarias segítőkész.A szobák tiszták kényelmesek.A welness részleg is kitűnő átlehet sétálni a fürdőbe a szállodából közvetlenűl nagyon jó megoldás! A félpanziós ellátás bőséges és finom.Mindenkinek ajánlom!
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő a térképen
9740 Bük, BükfürdőTermál tér 2.
1900
• fedett úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 9000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 9000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár