4,8

2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód

Csiszta Fürdő Buzsák vélemények

Érdekes 2017. október 21.a párjával járt itt
Csisztapuszta Kemping és fürdő Egyik kedvenc helyünk ez a néhány éve felújított falusias fürdő. Fonyódtól néhány kilométerre található, de érdemes Buzsák felől megközelíteni. A felújításkor egy teljesen új épületrészt is kapott a fürdő, benne egy egész évben működő gyógymedence buzgárokkal és szauna, valamint mosdó, zuhanyozó, wc kapott helyet.
Csiszta Fürdő Buzsák -
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2017. június 28.családjával járt itt
Egy olyan fürdő, melyet kevesen ismernek, pedig érdemes lemenni oda. Mi is véletlen tudtuk meg. Kicsit hideg idő volt, de itt mégis jót strandoltunk. Van több medence. Hideg, meleg vízzel. Jól megközelíthető. Tiszta és kiváló fürdőhely. Jó étkezési lehetőség. Frissen készült ételek, barátságos árakkal. És ami fontos, nincs hatalmas tömeg! Gyerekes családoknak is ajánlom.
Csiszta Fürdő Buzsák - Csiszta Fürdő Buzsák - Csiszta Fürdő Buzsák -
Kihagyhatatlan 2016. június 15.a párjával járt itt
Évek óta visszatérünk ebbe a tündéri fürdőbe. Egyetlen negatív dolguk van, nem lehet bankkártyával fizetni. Itt nincs hangos zene, se csili-vili csúzda vagy élménymedence. Igaz a fiatalabb korosztály sem ide jár - hála az istennek. Ez a közép és szépkorúak mekkája, akik a csendet, a nyugalmat, és a jó gyógyvizet értékelik, amit itt maximálisan megkapnak.
Kihagyhatatlan 2016. május 17.a párjával járt itt
A televízióban láttunk egy bemutatott erről a helyről,és gondoltuk megnézzük. Ez egy kis fürdő Buzsák mellett. Amikor először voltunk itt éppen építkezés kezdődött,de zavartalan volt a strand használata. Azóta minden évben eljövünk, a felújítás már elkészült. Nagyon jó hatású gyógyvíz,mozgásszervi problémákra és egyéb bajokra javasolt.