vica65

vica65 adatlapja

Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.06.03

Kihagyhatatlan 2016. május 17.a párjával járt itt
A televízióban láttunk egy bemutatott erről a helyről,és gondoltuk megnézzük. Ez egy kis fürdő Buzsák mellett. Amikor először voltunk itt éppen építkezés kezdődött,de zavartalan volt a strand használata. Azóta minden évben eljövünk, a felújítás már elkészült. Nagyon jó hatású gyógyvíz,mozgásszervi problémákra és egyéb bajokra javasolt.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Cserkeszőlőn most először jártunk a Royal Panzióba,a s szálláson nagyon kedvesek voltak. Nekem az nagyon pozitív,hogy a szálloda a közeli fürdőbe kedvező áron vagy ajándékba ad belépő jegyet. Félpanziós ellátás járt a csomaghoz. A reggeli elegendő,és a fürdő területén volt az étterem ahol egész délután bármikor /13-18óra között/ lehetett elfogyasztani a második étkezést.
Royal Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelésüket,véleményüket!
Örömmel tölt el bennünket,hogy jól érezték magukat nálunk.
Várjuk vissza Önöket a jövőben is sok szeretettel!

Üdv: Royal Panzió
2016. május 12., Csontos Lajos, tulajdonos
nyári kikapcsolodás -

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti

2016. május 5.a párjával járt itt
Szinte nincs nyár, hogy ne mennénk 2-3 éjszakára a Lenti fürdőbe. A medence vize nagyon kellemes,a medence elég tágas és mindenki lökődés nélkül elfér benne. A szállás kellemes a nagy fák árnyékában. Az reggeli változatos ,de a vacsoránál aki felügyel az egy elégé zavaró egyéniség szinte a tányéromba mászik és nekem ez nem igazán jön be.