Félegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd

4,2
az 51 ceglédi étterem közül
kávézó - kávéház, pékség
Félegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd
Félegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt CeglédFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Félegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd vélemények

Kiváló 2022. január 22.egyedül járt itt
Nagyon finom minden! Gyors kiszolgálás. Imádom Érdemes ott reggelizni! Kávé sütivel, vagy szendviccsel és rohanás tovább...egy csodás pillanat a reggelemben...
2020. szeptember 6.egyedül járt itt
A Félegyházi pékségek mintaboltjaiban – elég sok van belőlük országszerte, jómagam legalább fél tucat városban találkoztam velük - általában le lehet ülni. Vagy tán mindig, lehet, hogy ez az image része, ebben őszintén szólva bizonytalan vagyok.
Félegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - Külső képFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - BelsőFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - BelsőFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - EgyébFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - EgyébFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - Étel/italFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - Belső
2019. október 20., kollégákkal járt itt
A Félegyházi Pékség mintaboltjával talán Kecskeméten találkoztunk először, azóta már jó pár helyen nyitottak üzleteket, elsősorban az Alföldön, de Budapesten is megtalálhatóak már. Országszerte már több, mint 80 egységük van. Az új szlogenjük: Szépemlékű ízek. Klasszikus sós és édes péksüteményeket, hagyományos kenyereket készítenek.
Félegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - Külső képFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - Külső képFélegyházi Pékség 83. sz. Mintabolt Cegléd - Külső kép
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2018. augusztus 16.a párjával járt itt
Egyre több helyen található Félegyházi pékség, kávézóval, szendvicsekkel. A kiszolgálás gyors, udvarias és a termékek is finomak. Ár-érték arányban is megfelelő. Jó lenne Budapesten több üzlet!