Fodor Fagyizó Cegléd

Bodrogi Kúria Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
Bodrogi Kúria Inárcs

Fodor Fagyizó Cegléd vélemények

Kiváló 2022. június 15.családjával járt itt
Iskola utolsó hete volt, és egy helyi általános iskola elsősei éppen itt fagyiztak nagy örömmel, felszabadultan. Láthatóan nekik is ízlett a fagyi. . .
Ahogy nekünk is. Bőséges választék, finom fagyik. Egy "felnőtt" gombóc 400 Ft, de szerintem megéri.
Kedves, udvarias kiszolgálás. Ajánlom minden fagyikedvelőnek, aki erre jár.
Kiváló 2020. szeptember 6.egyedül járt itt
A Fodor fagyizó esetében érdekes kérdés, hogy vajon ugyanarról a Fodor családról van-e szó, mely több vidéki városban működtet e néven cukrászdát, ha emlékezetem nem csal, Kiskunfélegyházán kettőt is. Nem csodálkoznék, ha igenleges lenne a válasz. Ugyanis, a fagylaltjaik mindenütt 4-5 pontosak.
Fodor Fagyizó Cegléd - Étel/italFodor Fagyizó Cegléd - Külső képFodor Fagyizó Cegléd - Étel/italFodor Fagyizó Cegléd - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Nagy a fagyiválasztékuk, finom fagyijuk, bőséges adagokat adnak és kedvesek a lányok.
Így tudom jellemezni a ceglédi Fodor fagyizót.
Akkora kétgombócos fagyit kaptunk, hogy alig bírtuk megenni.
Ha tanácsolhatom, aki egy gombócnál többet kér, élvezze ki a jeges fagyit, nyugodtan üljön le a fagyizó előtt kihelyezett székekre, és fogyassza el. Megéri!
Kiváló 2016. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A város központjában, hangulatos kiülős résszel, zenével és isteni fagyikkal várja az édesszájú embereket. Fagyit és innivalót lehet kapni. A hideg dolgok széles választéka várja az érdeklődőt. Nem számoltam, de min. 20 féle fagylalt, jó pár jégkása. A fagyik közt különlegesek is szerepelnek, kedvenccé vált a levendulás, a velencei álom és a bajor körtés.
2015. szeptember 26.egyedül járt itt
Kb. 2 és fél évvel ezelőtt nyitott meg a Fodor Fagyizó a Kossuth Ferenc utcában, és anno az ünnepélyes megnyitón még az alpolgármester asszony is tiszteletét tette. Színes, vidám, barátságos hely. Itt kétségtelenül a fagylaltokon van a hangsúly, ez a fő profil, ezen kívül jégkása és üdítő italok kaphatóak.
Fodor Fagyizó Cegléd - Külső képFodor Fagyizó Cegléd - Külső képFodor Fagyizó Cegléd - EgyébFodor Fagyizó Cegléd - Külső kép