Kenyeres Birtok Legelő Cegléd

2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Kenyeres Birtok Legelő Cegléd vélemények

Kiváló 2024. január 30.egyedül járt itt
A Kenyeres birtok Legelő Vándoretető remek hely, ahol saját farmról származó hústermékeket kínálnak, korrekt áron, hot dogot, burgereket, szlámit, sonkát és mindettől függetlenül édes réteseket.
Jómagam szalámi és sonkaszelekciót vettem, mivel már cseppet sem voltam éhes, minden termékkel messzemenően meg volt elégedve az egész család.
A kiszolgálás kedves, az árak értékarányosak.
Egyértelmű 5 pont
Kenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - EgyébKenyeres Birtok Legelő Cegléd - Egyéb
Kiváló 2022. április 5.a párjával járt itt
Nem egyszer teszteltük már az itt kapható isteni szürkemarha hamburgereket. Saját legelőiken nevelt szürkemarhák húsából készítenek húspogácsát, amit különleges buciban kínálnak, változatos jó minőségű feltétekkel, a hagymalekváros a kedvenc nálam! :)
De lehet itt kapni csomagolt termékeket is, pl kolbászokat szalámikat is.