Monaco Étterem Cegléd

Monaco Étterem Cegléd
Monaco Étterem CeglédMonaco Étterem Cegléd
Monaco Étterem CeglédMonaco Étterem Cegléd

Monaco Étterem Cegléd bemutatkozása

A ceglédi étterem tervezésekor arra törekedtünk, hogy a Monacóba betérő vendégeink néhány órára - egy kávé vagy egy étkezés erejéig - feledhessék mindennapjaikat, és ízelítőt kaphassanak az elegancia, a hibátlan kiszolgálás és a kifogástalan minőség világából.

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Bodrogi Kúria Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
Bodrogi Kúria Inárcs

Monaco Étterem Cegléd vélemények

2020. szeptember 6.egyedül járt itt
A Monaco éttermet nem kevés világhálós keresgélés után szúrtam ki magamnak, mint az átlagnál jobb egységet. A kiszolgálás valóban kiváló, az ifjú hölgy jól kommunikál, kedves és udvarias. Az étlap izgalmas, elszakad a kulináris sablonoktól. Indiai csirkét kértem némi hezitálás után (2690 ft).
Monaco Étterem Cegléd - Külső képMonaco Étterem Cegléd - BelsőMonaco Étterem Cegléd - BelsőMonaco Étterem Cegléd - Étlap/itallapMonaco Étterem Cegléd - BelsőMonaco Étterem Cegléd - Étel/italMonaco Étterem Cegléd - Étel/italMonaco Étterem Cegléd - Külső képMonaco Étterem Cegléd - Egyéb
Kiváló 2016. január 18.barátokkal járt itt
Színvonalas hely! Barátságos, tökéletes kiszolgálás! Az ételek magukért beszélnek. . . . Isteni ízélmény,harmonikus tálalás!
Nekem 10/10! ! !
Csak ajánlani tudom! ! !
Tökéletes hely családi rendezvényekhez,osztálytalálkozóhoz,céges rendezvényekhez.
Örülök,hogy a " gasztro forradalom" érezhető ezen a minőségi helyen is, távol a fővárostól.
Monaco Étterem Cegléd - Étel/italMonaco Étterem Cegléd - Étel/italMonaco Étterem Cegléd - Étel/italMonaco Étterem Cegléd - Étel/italMonaco Étterem Cegléd - Étel/italMonaco Étterem Cegléd - Étel/ital
Gyenge 2016. január 14.barátokkal járt itt
Pozitívum a szép és tiszta belső-külső berendezés. Az ételek nem olcsók. Az árukhoz képest kicsi adagok és a legnagyobb baj, hogy nem is jók. Tipikus példája, amikor a fiatal szakács valami nagyot akar alakítani, hangzatos nevekkel, de nincs meg hozzá a kellő szakértelme és tapasztalata. De legalább ne 4000 FT-ért kísérletezgetne adagonként.
Kiváló 2014. július 1.családjával járt itt
Az étterem minden tèren tökéletes hely !Letisztult,modern étterem!Isteni ételek sokaságával!Meglepően tiszta ...
Kiváló 2014. június 30.családjával járt itt
Imàdom a lazacot, itt kimondottan finom volt,szép és hangulatos hely. A pizzat csak itt esszük,mett ez a legjobb.
Monaco Étterem Cegléd a térképen
2700 CeglédSzolnoki út 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • 35 főig
H-CS
P-Szo