Culture Foods étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Culture Foods értékeléseit!

Olvasd el Culture Foods étterem értékeléseit!

Trendinek lenni minden áron, az étel, a mennyiség és az íz rovására. -

Monaco Pizzéria és Étterem Cegléd

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 14. - 21 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pozitívum a szép és tiszta belső-külső berendezés. Az ételek nem olcsók. Az árukhoz képest kicsi adagok és a legnagyobb baj, hogy nem is jók. Tipikus példája, amikor a fiatal szakács valami nagyot akar alakítani, hangzatos nevekkel, de nincs meg hozzá a kellő szakértelme és tapasztalata. De legalább ne 4000 FT-ért kísérletezgetne adagonként.
A magyar gasztronómia szégyene! -

Bádog Gundel Budapest

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 14. - 8 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az igénytelenség netovábbja! A tv-s szereplés meg az újságcikkek miatt felkapott hype vezérelt oda. Bár ne tettem volna! Ekkora nagy csalódást! A hely kívülről egy piszkos, lepukkant, repedezett, bepárásodott bódé. Nem vagyok egy ötcsillagos étterem sznob, de ennél még a balatoni lángosos is kulturáltabb! Nagy naivan kértem egy rántott húst egy adag rántott gombával és egy adag krumplival.
Hangulatos hely, felárazott gyenge ízetlen ételekkel ! Karácsonyi forraltbor kötelező! -

Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Fájó szívvel írok rossz véleményt a helyről, de meg kell tennem. Évek óta járunk ide megszállni. A hotel elhelyezkedése, hangulata szerintem a legjobb Egerben. Az ételek és a kiszolgálás minősége viszont évről-évre rosszabb. Azt hiszen eljutottam arra a szintre, hogy nem jövünk ide többet. /Csak forralt bort venni télen az épület előtt, mert az szuper!
Ceglédi beülős barátkozós hely finom pizzával -

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd

2015. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Évek óta járok ide, Cegléd központi terén van. Kellemes beülős hely, baráti társaságok kedvelt helyszíne. A pizzájuk nagyon finom, a csirkemájas pizza vagy a gyros pizza a kedvencem. A legdrágább pizza a városban, de megéri. A hamburgereiről is nevezetes a hely, óriási buciban hagyományos hamburger uborkával és nagyon sok tejföllel.
Autentikus olasz konyha gyönyörű helyen, minőségi alapanyagokból. Ne menj tovább! -

La Toscana Bisztró Cegléd

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13.
Cegléden és vonzáskörzetében az egyetlen olyan éterem, amely igazán minőségi ételt kínál. Kedves felszolgálás, kellemes hangulat. Az étel mennyei! Menü is rendelhető, ami az árához képest istenien finom és nagy adag!Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha Cegléden jár, ne keressen tovább!Ez lesz az igazi hely!
Hajdúszoboszlón CSAK ide menjenek, hangulatos, kellemes, korrekt hely. -

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon kellemes, hangulatos hely, remek kiszolgálással, finom magyaros ételekkel! Minden napra van kétfogásos menüjük 1390 Ft-ért, kétféle. Gulyásleves, gyümölcsleves, sült csirkecomb, túrós rétes, milánói makaróni. . Nagyon finom 0,5 literes házi szörpök 350 Ft-ért, finom fagyi is van.
A legrosszabb étterem ahol valaha jártam, mindenki kerülje el aki nem akar rosszul lenni! -

Lorena Étterem Hajdúszoboszló

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2015 augusztusban voltunk ott baráti társasággal. Rettenetesen sikerült! 4 főre kifizettünk 9000 Ft-ot és utána 2 napig rosszul voltunk! Kik írták itt az előző értékeléseket, a dicsérő szavakat? Bizosan a tulajdonos írja magáról, mert ilyen sz. . . [moderálva, a szerk. ] ételt életemben nem ettem! Sajnos az értékelések miatt mentem erre a helyre, hát nem kellett volna!