N. Ákosné: Szombati felüdülés - Hotel Aquarell Cegléd

1. helyezett a 7 ceglédi szállás közül

Szombati felüdülés

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Cegléd központjától 7 km-re fekszik ez a csodálatos hotel. Tulajdonképpen egy folyamatosan fejlődő üdülőövezetben. Egy kellemes szombati napot töltöttünk itt, mint nem szállóvendég . Így, szálláshelyről nyilatkozni nem tudok, de a wellness részleg, amit igénybe vettünk kifogástalan. (többféle medence, szaunák, stb…) A wellnessrészlegen, büfé teszi teljessé a felüdülést. Kérésre, ha pancsizás közben megéhezne az ember, az étteremből ide hozzák a kiválasztott ételeket, így fürdőruhában is elkölthetjük az egyébként gusztusos, finom, kellő mennyiségű ebédet/vacsorát.
Gyönyörű képzőművészeti alkotások díszítik az épület falait. Színeivel tovább fokozza a hely jó hangulatát-szépségét.
Zárszóként lányomtól és férjemtől: „-Ezután mindig csak ide jöjjünk!”

Szeretnéd követni N. Ákosné felhasználót?    Igen

Hotel Aquarell Cegléd
2700 Cegléd
Fürdő út 24.

2019. augusztus 18.
Nagyon tetszett hogy a medencék környékét folyamatosan takarították ,nem csúszik biztonságosan lehet közlekedni a medencék között.A szobák kellemesek és tiszták.A személyzet udvarias és előzékeny.

2019. július 5.
Minden pedagógusnak hét évente el kell végeznie adott óraszámú továbbképzést. Szerencsére egyre szélesedik a paletta, folyamatosan bővül a választék, nem csak a szakmai munka, a költségek, de a helyszínek területén is. Így jutottam el kétszer is a ceglédi Hotel Aquarellbe. Bár a hely hatalmas...

2019. május 12.
Pár éve jártunk itt, volt 1-2 probléma, most szerencsére semmi. Bizalmat szavaztunk újra. Jó a wellness részleg, jó masszázst kaptunk. Az ételek finomak a személyzet kedves. Összességében jól megközelíthető és kellemes a szálloda. Gyerekeseknek is ajánlom, főleg nyáron a sok csúszda igazán jó...

Hotel Aquarell, Cegléd kiemelt csomagajánlatai
 - Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-25
 - Aquarell hétköznapok (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Aquarell hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős programokkal, élőzenés estekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-06 - 2019-12-22