Kovács Jolán: Jobbat vártunk - Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd értékelése
1. helyezett a 7 ceglédi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Jobbat vártunk

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Jobbat vártunk. Sajnos, megvárattak bennünket már az érkezéskor, fél 3-kor is csak többszöri unszolására a recepciósnak tudtuk elfoglalni a 308-as szobát. Kár volt, szörnyű csatornaszag, csúszós zuhanytálca, rozoga zuhanyajtó, hideg szoba.
Amiért mégis megfelelő, mert az esti recepciós orvosolta a problémát, és kaptunk a 2. emeleten a 234. szobát.
Ez rendben volt. Nagyon sok 4 csillagos hotelben voltunk már, de ilyen kevés választék a vacsoránál még nem volt. Ami volt, az finom, de jéghideg körettel már 1/4 hétkor. A hétfői választék sokkal szélesebb kínálatú volt.Reggelik rendben. Wellness átlagos. A gyógyvizes medence jó, de már sok helyen van benne derékmasszírozó, nyakdögönyöző, ami, ugye az ízületeknek jót tesz. Itt csak ücsörögni lehet. Élményelemek a babaúsztatós medencében vannak, de igen ritkán működött, és kevés volt a vendégek számához mérten, egyszer sem jutottunk oda, mert mindig foglalt volt. Az öltöző, amelyben az ember a pihenéshez átcserélné a vizes fürdőruháját szárazra fűtetlen volt, a melegvíz után igen kellemetlen lemenni egy emeletet. A mosdók is csak a lejjebb lévő szinten vannak. Összefoglalva, átlagos, elsősorban pici gyerekesknek kedveznek. Sokkal jobb helyeken jártunk már, és nekünk nem nyerte el a tetszésünket.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Aquarell Cegléd
2700 Cegléd
Fürdő út 24.

2020. február 26.
Szép, hangulatos, és tiszta volt a szoba. A fürdőszoba ajtaját valaki korábban betörte, a függönyön egy kicsi szakadás kissé rontották a látványt. Érdemes lenne kijavítani, mert egyébként a kényelmes ágy, hangulatos berendezés mellé illett volna. Finom ételeket fogyaszthattunk, és bármikor...

2020. február 15.
Legnagyobb pozitívum a wellness részleg nagyon lelkes,vendégorientált kolléga,ha jól emlékszem Robi :), szaunaszeánsz,jók a medencék; illetve a nagy és kényelmes ágy valamint a nagyképernyős tv,élő zene a bárban,ingyenes parkolás. A személyzet figyelmes,kedves. Az étterem is rendben volt....

2020. február 14.
Először voltunk itt. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Többet is kaptunk mindenben, mint amire számítottunk. A Lobby Bár fantasztikus hangú zenésze még kellemesebbé tette az estéket.

Hotel Aquarell, Cegléd kiemelt csomagajánlatai
 - Aquarell hétköznapok (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-12-18
 - Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, játszóház, ping-pong, csocsó és X-box használattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-16 - 2020-08-31
 - Pihenés ajánlat reggelivel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 24.850,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-29 - 2020-12-22