Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

4,1
a 7 celldömölki szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Vulkán Wellness Hotel és Kemping CelldömölkVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk bemutatkozása

Ausztria és Németország után 2014. április 11-től már Celldömölkön, a vulkánvárosban is várja a kikapcsolódni vágyókat a Jufa szállodája, kempingje, gyógy- és termálfürdője. A tekintélyes méretű sport- és wellness létesítmény egész évben egyaránt sokszínű elfoglaltságot kínál fiataloknak, családoknak, a sport szerelmeseinek és a kikapcsolódásra áhítozóknak.

A Vulkán Wellness Hotel és Kemping legnépszerűbb csomagjai

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel (min. 2 éj)
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval (min.1 éj)
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Pihenés a Vulkán Fürdö Resort mobilházaiban (min. 2 éj)
Pihenés a Vulkán Fürdö Resort mobilházaiban
2024.09.11-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk vélemények

2015. október 27.barátokkal járt itt
Igazi feltöltődés ! 2015 10. 22-től 3 éjszakát töltöttem barátokkal a szállódában. Kedves segítőkész személyzet tisztaság és minőségi kiszolgálásban volt részünk . A fürdő tiszta és sok rétű gyerekbarát medencékkel ellátott. Itt valóban meg lehet pihenni a rohanó hétköznapok után . Mindekinek ajánlom aki csendre és nyugalomra vágyik !
2015. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A személyzet segítőkész volt és rugalmas, a fürdő nagyon szép, igényes, valóban családbarát. Pozitívum volt, hogy rendelkezésre állt kiságy, fürdetőkád, etetőszék, gyermeküléses kerékpár, játszószoba, a svédasztalos étkezés jól szervezett volt, az ételek finomak voltak.
Kiváló 2015. augusztus 15.családjával járt itt
Könnyen megközelíthető a szálloda, első látásra is profi. A kiszolgáló személyzet profi, igényes - abszolút segítőkész. A szobák tiszták, s nem hallani a szomszédot. . . :-) A wellnessz rész tetszik (bár, én az "intimebb" helyekhez szoktam, ahol pl. csak a szálloda vendégei vannak). Az ételek kiválóak, folyamatosan biztosítva minden.
2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Pozitív: Rend, tisztaság, alkalmazottak segítőkészsége. Negatív: Az "éttermi vezető" tanulhatna a recepciótól (szálloda, fürdő), és a szálloda személyzetétől. Pár "névtelen" étel. Italok, más hasonló szállodákhoz viszonyítva, drágák. Külső medencék vize a napra van bízva. . . Lehet, hogy az is egy "élményelem"?
Kiváló 2015. augusztus 1.családjával járt itt
Családdal és barátokkal látogattunk el, igaz csak a fürdőbe, szállást nem vettünk igénybe, de minden nagyon tetszett, olyannyira, hogy két egymás követő napon is őket választottuk. Külön szeretném kiemelni a recepciós hölgy, Lilla profizmusát, amivel végezte a munkáját. Mosolygós, kedves és a végén még a napsütést is sikerült elintéznie. :)A víz pedig csodákat művelt a bőrünkkel.
2015. július 23.egyedül járt itt
Én 4 éjszakát töltöttem a szállodában. A fürdővel való kapcsolatuk nagyon jól meg van szervezve. A pihenni vágyóknak is ajánlom. A fürdő részlegben a szaunavilág nagyon jól elszeparáltan működik, ahol csendben zajtól, gyerek ugrálástól mentesen lehet teljes körűen pihenni. A szálloda helységei, szobái tiszták.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 17.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk a szállodában. A recepciósok nagyon kedvesek és segítőkészek, főleg Judit és Andrea. A szobák szépen ki voltak takarítva, a szobaasszonyok nagyon kedvesek és precíz munkát végeznek. Az étteremben már voltak gondok a reggelinél. Mint ahogy sok helyen itt is a munkaerőn spórolnak, így reggeliztetésnél csak savanyú képű, szakmailag nagy NULLA diákok dolgoztak.
Kiváló 2015. május 12.egyedül járt itt
Egy éjszakát töltöttem ott április végén,teljes mértékben meg voltam elégedve,főleg a személyzet kedvessége tetszett. Az ételek nagyon finomak,és a választék is bőséges. A fürdő rész is megfelelt az igényeimnek,a termál víz tökéletes az úszó medence is tökéletesen tiszta és kellemes hőmérsékletű volt.
Kiváló 2015. május 5.a párjával járt itt
Úgy gondoltuk, hogy a házassági évfordulónk nemesebb ünnep annál, minthogy a szokásos fülhúzással és valami csekélységgel elintézzük, ezért wellness-hétvégére utaztunk Celldömölkre. A csendes város széli övezet környezetébe simulva találtunk rá a könnyed eleganciát árasztó Jufa Vulkán Fürdő Resortra.
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - VendéglátásVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - BelsőVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. szeptember 23.a párjával járt itt
A hotel nemrég épült, illetve a meglévő fürdőt felújították, ezért minden új és modern. A szálloda viszonylag kicsi, de szép és hangulatos minden, a parkoló nagy, bőven van hely. A bejelentkezés gyors volt, részletes információkat kaptunk. A szoba is viszonylag kicsi, de modern - kényelmes az ágy és elég nagy az erkély, ahol asztal és székek is vannak.
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk a térképen
9500 CelldömölkSport u.10.
• fedett úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé