Hotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő

Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Hotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Gyenge 2023. augusztus 21.a párjával járt itt
Több napos dunántúli túránkból hazafelé útban, fáradtan, már majdnem otthon, de hogy otthon ne kelljen főzni, megálltunk Cserkeszőlőn ebédelni. Itt is ajánlják, barátnőm is jónak mondta, ezért választottuk az Aqua Lux Wellness Hotel kellemes, vidékies hangulatú teraszát (vagy ez oszlopos tornác inkább? ).
Hotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - EgyébHotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 5.a párjával járt itt
Cserkeszőlői nyaralásunk során önellátásal foglaltuk a szállást, esténként eljártunk vacsorázni, több éttermet is kipróbálunk, ez bizonyult a legjobbnak. Az étterem a szállóvendégeken kívül mindenki számára nyitva áll, mi sem itt szálltunk meg. A svédasztalos étkezésre is be lehet fizetni, mi az étlapról választottunk, és nem bántuk meg.
Hotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - Étlap/itallapHotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - Étel/italHotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - Étel/italHotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - Egyéb
Kiváló 2017. május 23.a párjával járt itt
Mivel nem volt még az igazi fürdőszezon, a kevés üzemelő étterem totál telt-házas volt, (vasárnap lévén), annyira, hogy még remény sem volt, hogy egy bő félórán belül megebédelhessünk. A Hotel Aqua-Lux szállodánál láttuk, hogy az éttermet nemcsak a szállóvendégek használhatják, így betértünk ide. Szerencsére!
Hotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - BelsőHotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - BelsőHotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - Étel/italHotel Aqua-Lux Étterme Cserkeszőlő - Mosdó
Szörnyű 2017. május 22.családjával járt itt
Kritikán aluli ételek! Bolti "húsgombóc" ami inkább macska kajára hasonlít, bár az is ette meg mert legalább a kóbor cicus jól lakott. Hideg bélszín mert keverték a köretet, mire az elkészült a hús teljes mértékben kihűlt. Ezer éve megsütött palacsinta száraz,savanyúságot a Tesco- s lekörözi. Első hely ahol nem adtam még borravalót sem. De azt is bánom ,hogy nem álltunk fel és jöttünk el fizetés nélkül.