Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő
Relaxo Apartmanház CserkeszőlőRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő
Relaxo Apartmanház CserkeszőlőRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő bemutatkozása

A Relaxo apartmanház 2013 tavaszán nyitotta meg kapuit a cserkeszőlői gyógy- és strandfürdő közvetlen közelében ( az új fürdő bejárattól 50 m-re). A csendes, nyugodt nyaraló övezetben fekvő házban kényelmes, családias hangulatú apartmanok kerültek kialakításra.

5Szolgáltatás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő vélemények

Szörnyű 2015. augusztus 22. járt itt
Nem volt rendessen kitakarítva (mikro mögött,és a pult),a zuhanyzás/fürdés után a víz lassan folyt le a kádban (kipucoltam a lefolyót,és jó lett). Éjjel a személyzetis kisasszony leánybucsúját az apartman területén "ünnepelte" amely nem igazán volt vendégbarát,és a pihenésünket valamelyik másik kategóriába sodorta!
Kiváló 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Igazán kellemes,családias,kényelmes,gyerekek szempontjából is tökéletes. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönöm a rugalmasságot is,hálásak vagyunk. Biztosan visszatérünk még. Nem volt gond a 3 gyermek sem. Sok helyen ez probléma volt és nem szívesen láttak minket. További sok sikert kívánunk nektek. Csak így tovább. Dórinak is köszönünk mindent.
Kiváló 2015. május 13.a párjával járt itt
Először,de nem utoljára pihentünk pár napot ebben a szuper apartman házban. Csak ajánlani tudom. Ízlésesen berendezett kényelmes szobák,amik ragyogtak a tisztaságtól. Dórikát külön kiemelném a figyelmessége és a segítőkészsége miatt. A reggeli bőséges svédasztal,olyan nincs,hogy nem lakik jól az ember a kávé isteni. Felejthetetlen élményben volt részünk. A fürdő nagyon közel található.
Kiváló 2015. május 8.barátokkal járt itt
Második alkalommal jártam a házban barátaimmal. Nem csalódtunk, azt kaptuk amire vártunk. Szép, tiszta,tágas, ízlésesen berendezett, szállás. Némelyik négy csillagos szálloda etalonként tekinthetne rá, a "Hűség-Városából" talán még példát is tudnék. A személyzet, a mindig mosolygós Dóri, rugalmasan kezeli, ha kizárják az épületből.
2015. március 15.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás, segítőkész személyzet. Szép tiszta, rendezett. Nagyon jó a fürdő hátsó bejáratához való közelsége. A reggeli finom és megfelelő mennyiségű, talán lehetne egy kicsit választékosabb. Az apartman jól felszerelt, kényelmes. Említésre méltó negatívumot nem találtunk. Összességében jó szívvel ajánlható mindenkinek.
Kiváló 2015. január 19.a párjával járt itt
Nem lehet ezt ennyire egyszerűen leírni!! Ki kell próbálni!! Minden tökéletes a szállás, az étkezés ,a kiszolgálás, egy helyen minden a kényelem a luxus!! A strand közel!!Mi a párommal nem először voltunk itt
és mondhatom nem is utoljára!!Családdal,barátokkal vagy szak szerelmesen!! Mindenhogy tökéletes!!:D Köszönjük!!
Relaxo Apartmanház válasza
Köszönjük az elismerő szavakat! Nekünk mindig a vendégek elégedettsége a legfontosabb! Várunk vissza Benneteket!
2015. január 27., Trabach Katalin, tulajdonos
Kiváló 2015. január 11.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus szilveszteri bulin vettünk részt a Relaxoban: 5 család, egy hadseregnyi kölökkel. Az egész apartmanház a mienk volt! Véleményünk szerint a hely kiemelkedően jó, a személyzettel maximálisan elégedettek vagyunk, az udvari dézsa -10 fokban pedig szuperszónikus!
Relaxo Apartmanház válasza
Köszönjük! Puszillak benneteket!!Remélem hamarosan találkozunk!!
Kata :-))
2015. január 27., Trabach Katalin, tulajdonos
Kiváló 2014. július 22.barátokkal járt itt
Barátainkkal (18-an) az egész apartmanházat kibéreltük és 10 napot töltöttünk itt. Teljesen megfelel minden az interneten leírtaknak. A hely színvonala, a tulajdonosok segítőkészsége, kedvessége, az ellátás,maga a szálláshely a legjobb nyaralásunk egyik színhelye volt, és nagyon gyerekbarát a hely.
Relaxo Apartmanház válasza
Nagyon aranyosak vagytok, köszönjük az elismerő szavakat! Mi is nagyon meg voltunk elégedve veletek, szuper csapat vagytok! Remélem még találkozunk! Köszönjük a gyönyörű ajándékot! Kata
2014. július 23., Trabach Katalin, tulajdonos
Kiváló 2014. július 13.a párjával járt itt
Választásunk a fényképek alapján esett a Relaxo Apartmanházra, mely valóban hűen tükrözte a valóságot. Fantasztikus a színek harmóniája, a terek, bútorok tervezése. Igényességről árulkodik minden négyzetcentimétere, konyhai, fürdőszobai felszereltsége. A tulajdonos Hölgy kedves, segítőkész, korrekt. Na és a paplan! ?
Kiváló 2014. április 20.a párjával járt itt
Kedvesemmel ez januárjában és jelenleg (húsvét) is itt pihenünk. Már első alkalommal annyira elvarázsolt mindkettőnket az apartman, melynek megtervezése, színvilága, tisztasága,
a felszereltsége, a tulajdonos és a személyzet kedvessége és figyelmessége és az ellátás és kiszolgálás magas szintje minden várakozást felülmúlt.