Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő
Relaxo Apartmanház CserkeszőlőRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő
Relaxo Apartmanház CserkeszőlőRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő bemutatkozása

A Relaxo apartmanház 2013 tavaszán nyitotta meg kapuit a cserkeszőlői gyógy- és strandfürdő közvetlen közelében ( az új fürdő bejárattól 50 m-re). A csendes, nyugodt nyaraló övezetben fekvő házban kényelmes, családias hangulatú apartmanok kerültek kialakításra.

5Szolgáltatás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2014. március 25.családjával járt itt
Modern,tiszta szoba, csodásan berendezett, szép-ízléses szín össze állítások az egész házban. A matrac az ágyban fenomenális, ilyen jót rég aludtam! A reggeli bőséges és választékos a vendéglátás családias. A félpanzióba tartozó vacsora házias,finom ízekkel volt fűszerezve. A fürdő kellemes 5 perc séta. . .
Relaxo Apartmanház válasza
Nagyon köszönjük az elismerő szavakat! Igazán jól estek! Várjuk vissza kedves vendégeinket!
2014. április 1., Trabach Katalin, tulajdonos
Kiváló 2014. február 21.barátokkal járt itt
Barátainkkal februárban jártunk az appartmanházban, csak felsőfokon tudok nyilatkozni minden tekintetben. A szállás családias, kifinomult ízléssel berendezett és minden kényelemmel ellátott. Svédasztalos reggelivel várták a vendégeket, szaunázási lehetőséggel, valamint az árban foglaltatott fejenként egy félórás masszázs is.
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Párommal januárban voltunk ott. Az apartmanház csendes környékén van, közel a fürdőhöz. A szobánk szép és tiszta, ici-pici de jól felszerelt konyhával. A reggeli bőséges volt, a vacsora pedig, ami egy közeli étteremben volt, rengeteg és finom. Az épületben szauna is van.
Kiváló 2013. december 23.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztem magam. A szállás kifogástalan , tiszta , mindennel felszerelve . A kiszolgálásról is csak felsőfokon tudok beszélni. Családosoknak kisgyermekeseknek is ajánlom. Infra és finn szauna illóolajokkal, fürdőköpeny bőséges svédasztalos reggeli , ebéd vagy vacsora étteremben és akkora adag hogy nehezen bírkóztam meg vele.