Editmami: Kiváló űdűlőkomplexum - Club Dobogómajor Cserszegtomaj

Club Dobogómajor Cserszegtomaj értékelése
1. helyezett a 12 cserszegtomaji szállás közül

Kiváló űdűlőkomplexum

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 18.
Régi vágyam volt meglátogatni ezt a helyet. Most sikerúlt 1 hétig élvezni azt a rengeteg szolgáltatást, melyeket ez az üdülőtelep nyújt.
Az idő nyárias volt, ezért a kinti wellness medence egész nap rendelkezésre állt. Nagyon jó, hogy az étterem mellett egy kis bolt is van a vendégeknek. Remek pizzázó és fagyizó is van.
Tehát ebből a szép környezetből ki sem kell mozdulni, minden helyben van,ami egy kellemes nyaraláshoz kell.

Személyzet:

Szeretnéd követni Editmami felhasználót?    Igen

Club Dobogómajor Cserszegtomaj
8372 Cserszegtomaj
Hévízi út 1.

2020. szeptember 19.
Nagyon kellemes környezet, pihenésre tökéletes.Az apartmanok jól felszereltek.Étterem, söröző, lovarda, sőt, még olvasó sarok, könyvekkel is található.A wellness lehetne kicsit nagyobb, volt mikor zsúfolt volt. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Autóval, sok minden könnyen megközelíthető.Hatalmas...

2020. augusztus 10.
Kiváló elhelyezkedés, gyönyörű környezet, kiváló gasztronómiai élmény. Mivel sok a kis gyermek, elsősorban családosoknak lehet főnyeremény, hiszen a nagy területen igazán sok az élmény és mozgási lehetőség a gyerekek számára. A gyerekek estére garantáltan elfáradnak, a szülők is tudnak pihenni....

2020. augusztus 2.
A szállás környezete gyönyörűen parkosított. A Hotel nagyon jó helyen van mindenhez közel. Sajnos a szobákban nincs klíma! A recepciós szerint majd lesz fizetősen :D Szinte mindenért fizetni kell - a WIFI egy hétre 3.000 Ft volt, a parkolásért fizetni kellett, de a parkolóban kevés hely volt és...

Club Dobogómajor, Cserszegtomaj kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanziós ellátással, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.513 - 22.388,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2018-07-05 - 2021-12-19
 - A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, wellness használattal, gyermekprogramokkal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-24 - 2020-12-26
 - Téli Szünet ala Dobogómajor (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, sportolási lehetőségekkel, gyermek programokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-26 - 2020-12-30