Muskátli Vendéglő Csokonyavisonta

7555 Csokonyavisonta, Ibolya u. 2.

Muskátli Vendéglő Csokonyavisonta a térképen

Muskátli Vendéglő Csokonyavisonta értékelése:

2. helyezett a 3 csokonyavisontai étterem közül
119. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

vendéglő

Muskátli Vendéglő Csokonyavisonta vélemények

nagytamasne TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 11.
Eldugott, csendes helyen van. Nagyon egyszerű a berendezése , sok a muskátli ahogy a neve is mondja. A tisztaságra sem panaszkodhattunk. Nagyon kevesen voltunk így a kiszolgálás gyors volt. Amit kértünk frissen, ropogósan érkezett, nagy adagban. Minden finom volt, nagyon jól laktunk. Az árával sem volt gond. Aki szereti az egyszerű ízeket ide jöjjön nyáron.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 27.
Nagyon kellemes hely nagyon jót etűnk kellemes kőrnyezetben van csak ajánlani tudom mindenkinek. Ár érték arányban nagyon jó

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázó helyet kerestünk a szálláshelyhez közel. A Vendéglő kívülről inkább büfének tűnt, belépve nagyon elcsodálkoztunk. Az udvari asztalokon kívül két zárt helyiségben is lehet étkezi. Nincs tömeg, gyors a kiszolgálás. Frissen készítik az ételeket, a hasábburgonya sem mirelitből készül. Hangulatos a hely. Lehet gyermek adagot kérni, ami nekem is elégnek bizonyult.

Legnépszerűbb csomagok Csokonyavisontán és környékén
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 8.745,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy palack bor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strandbelépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.27.
Márta Apartman Zalakaros
Zalakaros
2021.07.13. - 2020.07.13.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2020.12.28.

Szállodák Csokonyavisonta környékén
Hotel Vital Csokonyavisonta
Hunguest Hotel Freya Csokonyavisonta
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Belenus Thermalhotel Superior Csokonyavisonta
Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára...
Nyaralás Zalakaroson (min. 5 éj)
Nyaralás Zalakaroson (min. 3 éj)
Belenus Bonus (min. 2 éj)

Muskátli Vendéglő CsokonyavisontaX