Ciao Pizza Csömör Csömör

a 9 csömöri étterem közül
Ciao Pizza Csömör Csömör
Ciao Pizza Csömör CsömörCiao Pizza Csömör Csömör
Ciao Pizza Csömör CsömörCiao Pizza Csömör Csömör

Amadeus Szálloda Budapest - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Amadeus Szálloda Budapest

Ciao Pizza Csömör Csömör vélemények

Kiváló 2024. március 17.a párjával járt itt
Az elmúlt évek alatt kedvenc törzshelyünkké vált a pizzázó.
A pizza remek, szerintem Magyarországon az egyik legjobb nápolyi jellegű pizzát kapni itt.
A pizzán kívül kedvenceim a szűzpecsenye és a bélszín, ezeket állandóan kapni, de van kéthetente változó séf-ajánlata is (egy előétel/leves, egy főétel és egy pizza), amelyek között szintén gyakran vannak jók kaják.
Átlagos 2024. január 30.barátokkal járt itt
Ismerős meghívására mentünk el, mert nagyon közel van hozzájuk. A beharangozó szerint kiváló, a séf/tulaj sok évig Olaszországban tanulta a szakmát, és a konyha rejtelmeit. Ettünk pizzát, grissinit, bolognai spagettit, lasagnet. A grissini tésztája kimondottan finom volt, a fokhagymás mártogatós szintén, de a paradicsomos mártogatós nagyon fűszertelen volt, szinte csak magának a paradicsomnak az íze jött át, semmi más.
Kiváló 2023. augusztus 8.barátokkal járt itt
Érdemes a szaksajtót olvasgatni, de a legjobb mégiscsak a gasztronómiában jártas közeli barátok és ismerősök tanácsaira hagyatkozni. A nemrégiben Csömörön járva így jutottunk el egy nagyon hangulatos és igényes pizzériába. Vendéglátóm ismerte a tulajdonost is, így igen hamar tartalmas beszélgetésbe keveredtünk.
Ciao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - Egyéb
Kiváló 2022. május 10.családjával járt itt
Minőségi pizzák, tészták és fantasztikus az olasz paradicsomleves és a házi tiramisu! Kedves személyzet, barátságos étterem! :)
Kiváló 2021. november 11.a párjával járt itt
Kitűnő olaszos hangulat és ételek. Kedves kiszolgálás. A Pizza olyan mintha Nápolyban lennénk. Kedves tulajdonos aki mi digitális beszélget a vendégekkel pár szót
Ciao Pizza Csömör Csömör - Egyéb
Kiváló 2021. november 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretek itt enni, a fagyi különösen jó!
Hozzáértő csapat, az étterem nagyon hangulatos, kedvesek a felszolgálók, teljesen levettek a lábamról.
Kiváló 2021. november 10.egyedül járt itt
A legjobb a legfinobbab pizza fa tüzelésű kemencében, kiváló!!!! Finom tészta ételek ,limonádé kiszolgálás kitűnő!
Ciao Pizza Csömör Csömör - EgyébCiao Pizza Csömör Csömör - Egyéb
Kiváló 2021. június 4.a párjával járt itt
Új pizzázót fedeztünk fel Csömörön, nem messze a horgásztótól, mint kiderült, akig két hete nyitottak teljesen újonnan.
Fatüzelésű kemencében igazi olasz, nápolyi jellegű vékony tésztás pizza készül. Mi a hagyományos sonkásat ettük ruccolával és szalámist, mind a kettő szuper volt, a tészta ropogós, a rajta lévő dolgok nagyon jóízűek. A kemecében sült lasagne is kiváló.