Csömöri Étkezde & Lángosos Csömör

3,4
a 9 csömöri étterem közül
ételbár

Amadeus Szálloda Budapest - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Amadeus Szálloda Budapest

Csömöri Étkezde & Lángosos Csömör vélemények

Átlagos 2021. február 27., kollégákkal járt itt
Nem egy beülős hely kivéve ha gyorsan szeretnél enni és az ingerszegény környezet nem zavar. Mindezek ellenére remek és finom lángost ettünk itt, majd dolgunk végeztével elvitelre kértünk rántott csirkemellet, rizzsel és kovászos uborkával. Nagyon régen ettem ilyen finom panírú és friss rántott csirkemellet.
2019. július 22.egyedül járt itt
Csömörön jártamban tűnt fel a hely már visszafelé, Budapest felé menet, nem sokkal a Csömör határát jelző tábla előtt. Ahogy láttam, alapvetően kiszállításban, elvitelben utaznak, ugyanis maga a hely pici (ha három-négy ember áll sorban, már "megtelik"), leülni sincs sok hely.