Kertvendéglő Csongrád
6640 Csongrád, Dózsa György tér 6.

Kertvendéglő Csongrád a térképen

Kertvendéglő Csongrád vélemények

zene47 TOP szállásértékelő
2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyobb csoporttal érkeztünk, előre lebeszélt időben és menü rendeléssel. Kicsit szűkösen tudtunk ülni a padokon,de hamar kiszolgáltak minket. A leves finom volt, a rakott zöldbab kicsit sós.A mennyiség bőséges volt.Az ára elfogadható.Időben meg tudtunk ebédelni és folytathattuk a városnézést.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Első alkalommal jártunk Csongrádon és véletlenül esett a választás erre a vendéglőre. Mivel a strandról is át lehet menni hozzájuk étkezni, meglehetősen sokan voltak, többen gyerekekkel, amitől tartottunk is egy kicsit, de kellemesen csalódtunk. Nem kellett túlzottan sokat várni, és az étel is ízlett.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 30.
Többször is étkeztünk itt. Először Valentin napon, amikor is remek ételeket rendeltünk és mellé svédasztalos desszertasztalról válogathattunk finomabbnál finomabb desszertek közül. Azóta már 4. alkalommal jártunk itt. Mindig finom ételek, kedves kiszolgálás és remek árak vártak ránk. Amikor tehetjük mindig eljövünk ide. Bátran ajánlom bárkinek aki a városba jár.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 13.
Évekkel ezelőtt már jártunk itt és elmondható, hogy sok minden nem változott. Ennek van jó és kevésbé jó oldala is. Kezdjük a jóval. Ami a lényeg, az az hogy, a régi kedves ízek megmaradtak, a csongrádi csípős tekercs az bizony utánozhatatlanul finom itt. Sajnos főszezonon kívül érkeztünk, így a konyhához közeli részen a régi épületrészben kaptunk helyet, ahol kicsit "megállt az idő".

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Szombat délben érkeztünk az étterembe a kerthelyiségben esküvőre készülődtek, így csak a benti étterem részben foglalhattunk helyet,ahol a helyszűke miatt úgy kellett bemászni. A felszolgálás katasztrofális volt, a fröccsbe szénsav nélküli víz került, a rendelésfelvételnél kétszer felejtette el mit kértünk,a rendelés után a tollát az asztal közepére reptette.

2015. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. június 28.
Osztálytalálkozót tartottunk a Kertvendéglőben. Nagyon hangulatos, családias, barátságos étterem, kiváló ételekkel, figyelmes, gyors kiszolgálással. Az ára, a tisztasága, az ételek minősége és mennyisége nagyon megfelelő. Az elhelyezkedése is kiváló, Csongrád város központjában, de mégis csöndes, forgalomtól elzárt területen. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

Legnépszerűbb csomagok Csongrádon és környékén
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.900 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.12.28.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2020.04.07. - 2021.04.08.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2021.04.08.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.550 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2021.10.06.
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2021.04.08.
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.

Szállodák Csongrád környékén
Tisza Hotel Csongrád
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)

Kertvendéglő CsongrádX