Kertvendéglő Csongrád

étterem, vendéglő
Kertvendéglő Csongrád
Kertvendéglő CsongrádKertvendéglő Csongrád
Kertvendéglő CsongrádKertvendéglő Csongrád

Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kertvendéglő Csongrád vélemények

Átlagos 2023. július 29.a párjával járt itt
Nem az első alkalom hogy betértünk illetve rendeltünk a vendéglőből tálakat. A tálak tekintetében mindig eltérő volt a mennyiség és a megadott összetétele is erősen változott(mintha a nap/szakács váltás befolyásolja). Az ízeket tekintve hagyományos, nem is lenne rossz. A tényleges probléma - amivel többször is találkoztunk - az az ottani kiszolgálás, már ha kapsz.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. október 12., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csoporttal érkeztünk, előre lebeszélt időben és menü rendeléssel. Kicsit szűkösen tudtunk ülni a padokon,de hamar kiszolgáltak minket. A leves finom volt, a rakott zöldbab kicsit sós.A mennyiség bőséges volt.Az ára elfogadható.Időben meg tudtunk ebédelni és folytathattuk a városnézést.
2018. június 21.a párjával járt itt
Első alkalommal jártunk Csongrádon és véletlenül esett a választás erre a vendéglőre. Mivel a strandról is át lehet menni hozzájuk étkezni, meglehetősen sokan voltak, többen gyerekekkel, amitől tartottunk is egy kicsit, de kellemesen csalódtunk. Nem kellett túlzottan sokat várni, és az étel is ízlett.
Kertvendéglő Csongrád - Külső kép
Kiváló 2017. május 30.családjával járt itt
Többször is étkeztünk itt. Először Valentin napon, amikor is remek ételeket rendeltünk és mellé svédasztalos desszertasztalról válogathattunk finomabbnál finomabb desszertek közül. Azóta már 4. alkalommal jártunk itt. Mindig finom ételek, kedves kiszolgálás és remek árak vártak ránk. Amikor tehetjük mindig eljövünk ide. Bátran ajánlom bárkinek aki a városba jár.
Kertvendéglő Csongrád - Étel/italKertvendéglő Csongrád - Étel/italKertvendéglő Csongrád - Étel/italKertvendéglő Csongrád - Étel/italKertvendéglő Csongrád - Étel/ital
2016. április 13.gyerekekkel járt itt
Évekkel ezelőtt már jártunk itt és elmondható, hogy sok minden nem változott. Ennek van jó és kevésbé jó oldala is. Kezdjük a jóval. Ami a lényeg, az az hogy, a régi kedves ízek megmaradtak, a csongrádi csípős tekercs az bizony utánozhatatlanul finom itt.
Gyenge 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Szombat délben érkeztünk az étterembe a kerthelyiségben esküvőre készülődtek, így csak a benti étterem részben foglalhattunk helyet,ahol a helyszűke miatt úgy kellett bemászni. A felszolgálás katasztrofális volt, a fröccsbe szénsav nélküli víz került, a rendelésfelvételnél kétszer felejtette el mit kértünk,a rendelés után a tollát az asztal közepére reptette.
Kiváló 2015. június 28., csoporttal járt itt
Osztálytalálkozót tartottunk a Kertvendéglőben. Nagyon hangulatos, családias, barátságos étterem, kiváló ételekkel, figyelmes, gyors kiszolgálással. Az ára, a tisztasága, az ételek minősége és mennyisége nagyon megfelelő. Az elhelyezkedése is kiváló, Csongrád város központjában, de mégis csöndes, forgalomtól elzárt területen. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.