3,2

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Malom Csárda  Csopak vélemények

Gyenge 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Az étterem kívülről igazán hangulatos, ezért tértünk be egy vasárnap délután. A felszolgáló hölgy kedves volt, rendeltünk, de csak vártunk és vártunk. Még evőeszközt sem hoztak. Eltelt egy óra, a tőlünk később érkező társaság felének kihozták az ételt. Ekkor megkérdeztük, hogy mikor lesz kész a rendelésünk és megdöbbenve hallottuk, hogy még két asztal van előttünk.
Gyenge 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Egy alkalommal jártunk az étteremben, 6 felnőtt és egy gyermek. Kívülről valóban megkapó és látványos, a belső berendezés szintén hangulatos és kényelmes. Az árak láttán nagy elvárásaink voltak, ennek ellenére hatunk közül senki sem volt elégedett (pedig nem vagyunk nyavalygósak).
Szörnyű 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
"Sajnos" az ételekről nem tudok nyilatkozni, bár eltöltöttünk 2 órát az 'étteremben" . 20 perc után rendeltünk, 1óra 40 perc után érdeklődésünkre azt a választ kaptuk, hogy már sül a hús. Miután láttuk, hogy a jóval utánnunk jövők már jóllaktak,jeleztem , a pincérek, hogy távozunk,szó nélkül tudomásul vette.
Ilyen "vendéglátással" soha nem találkoztam. Remélem nem is fogok
Szörnyű 2020. június 19.a párjával járt itt
A felszolgáló sokára jött az asztalhoz,a marhapörkölt fagyasztott volt és nem is melegiteték meg rendesen .
Az árak is elég magaddal.
Nem ajánlom senkinek sem.
Szörnyű 2017. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártunk már Csopakon, és mindig kacérkodtunk a gondolattal, hogy betérünk a Malom Csárdába. Kívülről igazán hangulatos volt, gondoltuk az ételek és a kiszolgálás is hasonló élvezetet okoz majd. Sajnos csalódnunk kellett! Betértünkkor nem voltak sokan. Ellenben mégis sokat kellett várni a kiszolgálásra és az ételekre is.