3,2

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Malom Csárda  Csopak vélemények

Szörnyű 2020. június 19.a párjával járt itt
A felszolgáló sokára jött az asztalhoz,a marhapörkölt fagyasztott volt és nem is melegiteték meg rendesen .
Az árak is elég magaddal.
Nem ajánlom senkinek sem.
Gyenge 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Egy alkalommal jártunk az étteremben, 6 felnőtt és egy gyermek. Kívülről valóban megkapó és látványos, a belső berendezés szintén hangulatos és kényelmes. Az árak láttán nagy elvárásaink voltak, ennek ellenére hatunk közül senki sem volt elégedett (pedig nem vagyunk nyavalygósak).
Szörnyű 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
"Sajnos" az ételekről nem tudok nyilatkozni, bár eltöltöttünk 2 órát az 'étteremben" . 20 perc után rendeltünk, 1óra 40 perc után érdeklődésünkre azt a választ kaptuk, hogy már sül a hús. Miután láttuk, hogy a jóval utánnunk jövők már jóllaktak,jeleztem , a pincérek, hogy távozunk,szó nélkül tudomásul vette.
Ilyen "vendéglátással" soha nem találkoztam. Remélem nem is fogok
Gyenge 2018. június 26., üzleti partnerrel járt itt
Általában én viszem a társaságokat, családomat vendéglőbe és én is fizetem. Most azonban megfordult a kocka és engem vittek el német barátaim az autóból is látványosan hivalkodó Malom csárdába. Mentem az árral és németül rendeltem, mint a többiek. Nagyon finom volt az étel és a bor.
Szörnyű 2017. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártunk már Csopakon, és mindig kacérkodtunk a gondolattal, hogy betérünk a Malom Csárdába. Kívülről igazán hangulatos volt, gondoltuk az ételek és a kiszolgálás is hasonló élvezetet okoz majd. Sajnos csalódnunk kellett! Betértünkkor nem voltak sokan. Ellenben mégis sokat kellett várni a kiszolgálásra és az ételekre is.
Gyenge 2017. július 16.gyerekekkel járt itt
Hatan jártunk itt 2017 júiusában először és utoljára. Több mint egy órát kellett várni az ételek iszolgálására annak ellenére, hogy félig sem volt az étterem. Az italokból kettő esetében mást hozott ki a pincér, amit kértünk. Ezt követően 6 főre 5 terítéket hoztak ki.
Gyenge 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Az étterem kívülről igazán hangulatos, ezért tértünk be egy vasárnap délután. A felszolgáló hölgy kedves volt, rendeltünk, de csak vártunk és vártunk. Még evőeszközt sem hoztak. Eltelt egy óra, a tőlünk később érkező társaság felének kihozták az ételt. Ekkor megkérdeztük, hogy mikor lesz kész a rendelésünk és megdöbbenve hallottuk, hogy még két asztal van előttünk.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. június 15.barátokkal járt itt
Eddig egy alkalommal jártam ebben az étteremben, Nekem nagyon tetszett. Egy kis csapattal találkoztunk ezen a helyen, ahol egy est-ebédre voltunk hivatalosak. Már a helyszínre érkezve megtetszett az étterem kialakítása, feltűnő tisztasága. Kellemes zene szólt, nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2022. június 20.a párjával járt itt
Tegnap este vacsorázni voltunk a Csárdában. A kiszolgálás és az étel rendben volt. A jó hangulathoz a pincérek kedvessége nagyban hozzájárult. Köszönjük szépen!
Kiváló 2022. június 15.gyerekekkel járt itt
Homokozó várja a gyerekeket a kiskedvenceket pedig friss víz.
Öröm volt betérni. Az étel finom az ára elfogadható.