8229 Csopak, Szitahegy

Wellness csomagok Csopak városában

Szent Donát Pince & Borház Csopak vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Amikor egy vendéglő ilyen helyen van, könnyű hibázni, mert a panoráma úgyis "viszi" a helyet. Itt nem ez történt: a bisztróért/borozóért érdemes idejönni, a panoráma csak ráadás. Először is: gyönyörű kúria, csodás kerttel. Leülhetsz a fűben felállított asztalkákhoz vagy ellazulhatsz egy nyugágyban, finom bort kortyolgatva.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Úgy hozta az élet, hogy egy Balatoni kirándulás alkalmával bent találtuk magunkat a párommal a birtokon. Az étterem tele volt. Igaz nem foglaltunk előre, de a nagyon kedves személyzet szorított nekünk egy kétszemélyes asztalt, és már csodálhattuk is a gyönyörű panorámát. A kiszolgálás udvarias és rendkívül gyors. A kiválasztott ételkölteményekre nem kellet tíz percet sem várni.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A jó és szép dolgok szerencsés egybeesési helye! A természet a maximumon,az épület visszafogottan tájba illő,a berendezéssel sem akarnak villogni! Szerencsénkre az étkekben is elkerülhető volt a már látványában is gyomron ütő "duska",gyönyörködhettünk a kis műalkotásokban amíg néztük is,és amikor ettük is, - és így a többszöri gyönyörködés sem terhelte meg a gyomrunkat.

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kiváló konyha, remek ételek, jó borok, mindez pazar balatoni panorámával megspékelve egy hihetetlenül szép épületben. Ennél több nem is kell. A kiszolgálás kifogástalan, bár az árak magasak, a színvonal ezt megérdemli. A vacsora után, bár nem volt sok időnk, grátisz pincelátogatásban is részünk lehetett. Megérte, mert gyönyörű!

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábbi századok nádfedeles vidéki kúria - borház stílusában épült, és folyamatosan szépülő, bővülő, rendkívül igényes vendélátó egység. Borospince, fedett terasz áll a vendégek rendelkezésére. Csopak szőlős domboldalában, hihetetlen panorámával, udvarias felszolgálókkal, folyamatosan bővülő étlappal várják a vendégeket. A legszebb este 18.

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.10. - 2020.12.23.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2020.08.30.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 37.495,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávéval és süteménnyel, egy alkalommal levesebéddel, wellness-és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.13. - 2020.03.31.

Szállodák Csopak környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Csopak
Hotel Wellamarin Csopak
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

Szent Donát Pince & Borház CsopakX