Szent Donát Pince & Borház Csopak

2021.10.31-ig
Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Szent Donát Pince & Borház Csopak vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 54 városban járt márNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 27.barátokkal járt itt
Amikor egy vendéglő ilyen helyen van, könnyű hibázni, mert a panoráma úgyis "viszi" a helyet. Itt nem ez történt: a bisztróért/borozóért érdemes idejönni, a panoráma csak ráadás. Először is: gyönyörű kúria, csodás kerttel. Leülhetsz a fűben felállított asztalkákhoz vagy ellazulhatsz egy nyugágyban, finom bort kortyolgatva.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Úgy hozta az élet, hogy egy Balatoni kirándulás alkalmával bent találtuk magunkat a párommal a birtokon. Az étterem tele volt. Igaz nem foglaltunk előre, de a nagyon kedves személyzet szorított nekünk egy kétszemélyes asztalt, és már csodálhattuk is a gyönyörű panorámát. A kiszolgálás udvarias és rendkívül gyors.
Kiváló 2014. szeptember 18.családjával járt itt
A jó és szép dolgok szerencsés egybeesési helye! A természet a maximumon,az épület visszafogottan tájba illő,a berendezéssel sem akarnak villogni! Szerencsénkre az étkekben is elkerülhető volt a már látványában is gyomron ütő "duska",gyönyörködhettünk a kis műalkotásokban amíg néztük is,és amikor ettük is, - és így a többszöri gyönyörködés sem terhelte meg a gyomrunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2013. április 16.barátokkal járt itt
Kiváló konyha, remek ételek, jó borok, mindez pazar balatoni panorámával megspékelve egy hihetetlenül szép épületben. Ennél több nem is kell. A kiszolgálás kifogástalan, bár az árak magasak, a színvonal ezt megérdemli. A vacsora után, bár nem volt sok időnk, grátisz pincelátogatásban is részünk lehetett. Megérte, mert gyönyörű!
5Ár / érték arány
Kiváló 2013. március 27.gyerekekkel járt itt
Korábbi századok nádfedeles vidéki kúria - borház stílusában épült, és folyamatosan szépülő, bővülő, rendkívül igényes vendélátó egység. Borospince, fedett terasz áll a vendégek rendelkezésére. Csopak szőlős domboldalában, hihetetlen panorámával, udvarias felszolgálókkal, folyamatosan bővülő étlappal várják a vendégeket.
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Szent Donát Pince & Borház Csopak - EgyébSzent Donát Pince & Borház Csopak - Külső képSzent Donát Pince & Borház Csopak - Külső képSzent Donát Pince & Borház Csopak - EgyébSzent Donát Pince & Borház Csopak - EgyébSzent Donát Pince & Borház Csopak - EgyébSzent Donát Pince & Borház Csopak - EgyébSzent Donát Pince & Borház Csopak - Külső képSzent Donát Pince & Borház Csopak - EgyébSzent Donát Pince & Borház Csopak - Egyéb
Még több kép (7 db) >>