8229 Csopak, Szitahegy

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Szent Donát Pince & Borház Csopak vélemények

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Úgy hozta az élet, hogy egy Balatoni kirándulás alkalmával bent találtuk magunkat a párommal a birtokon. Az étterem tele volt. Igaz nem foglaltunk előre, de a nagyon kedves személyzet szorított nekünk egy kétszemélyes asztalt, és már csodálhattuk is a gyönyörű panorámát. A kiszolgálás udvarias és rendkívül gyors. A kiválasztott ételkölteményekre nem kellet tíz percet sem várni.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A jó és szép dolgok szerencsés egybeesési helye! A természet a maximumon,az épület visszafogottan tájba illő,a berendezéssel sem akarnak villogni! Szerencsénkre az étkekben is elkerülhető volt a már látványában is gyomron ütő "duska",gyönyörködhettünk a kis műalkotásokban amíg néztük is,és amikor ettük is, - és így a többszöri gyönyörködés sem terhelte meg a gyomrunkat.

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kiváló konyha, remek ételek, jó borok, mindez pazar balatoni panorámával megspékelve egy hihetetlenül szép épületben. Ennél több nem is kell. A kiszolgálás kifogástalan, bár az árak magasak, a színvonal ezt megérdemli. A vacsora után, bár nem volt sok időnk, grátisz pincelátogatásban is részünk lehetett. Megérte, mert gyönyörű!

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábbi századok nádfedeles vidéki kúria - borház stílusában épült, és folyamatosan szépülő, bővülő, rendkívül igényes vendélátó egység. Borospince, fedett terasz áll a vendégek rendelkezésére. Csopak szőlős domboldalában, hihetetlen panorámával, udvarias felszolgálókkal, folyamatosan bővülő étlappal várják a vendégeket. A legszebb este 18.

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 9.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.25. - 2019.09.07.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 13.800 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.984 - 25.760,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.10.05.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.

Szállodák Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Csopak
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Szent Donát Pince & Borház CsopakX