Gasztromókus

Gasztromókus adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztrosznob  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó
Regisztráció2016.09.20
Utoljára itt2019.05.26

2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Annyira nem is a gyógyvíz miatt kerültünk ide, ám sokat elmond, hogy négyszer is a szálloda vendégei voltunk. A négy csillaghoz méltó Gold egy igazi gyöngyszem. Pompa, kényelem, kedvesség, remek ellátás. Csillagtúráink bázisa. A fáradtan visszatért vendég ejtőzhet a remek wellnessben, utána pedig jöhet a bőséges vacsora, udvarias személyzettel.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? -
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Úgy hozta az élet, hogy egy Balatoni kirándulás alkalmával bent találtuk magunkat a párommal a birtokon. Az étterem tele volt. Igaz nem foglaltunk előre, de a nagyon kedves személyzet szorított nekünk egy kétszemélyes asztalt, és már csodálhattuk is a gyönyörű panorámát. A kiszolgálás udvarias és rendkívül gyors.
2016. szeptember 22.a párjával járt itt
Ahhoz képest, hogy csak enni tértünk be, roppant kellemes volt az ottlétünk. Igaz, hogy az étterem kerti része egy igen forgalmas út mellett található, ennek ellenére a kis patak, a tavirózsák, az aranyhalak és a rengeteg termő citromfa oltári hangulatot alapoz. A kiszolgálás gyors, az ételre nem kell többet várni az átlagnál.