Csopak Strand Csopak

Csopak Strand Csopak
Csopak Strand CsopakCsopak Strand Csopak
Csopak Strand CsopakCsopak Strand Csopak

Csopak Strand Csopak bemutatkozása

A családbarát Csopaki Strand 530 méteres homokos parttal és 15000 m2 zöldterülettel rendelkezik, számos vendéglátóhellye és szolgáltatással. Ezt a 2021 strandminősítő verseny is alátámasztja, mellyen a legtöbb pontot kapta és ezzel megnyerte a Kék Hullám versenyt. A Wibit vízi élménypark is itt található.

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Csopak Strand Csopak vélemények

Érdekes 2023. augusztus 26.a párjával járt itt
Augusztus huszadikán megpróbáltunk strandolni Csopakon. A strand nagyon szép. Sok szolgáltatás. jó part. Csak az időpont volt rossz. Nem lehett lépni, ammyi volt az ember. Ilyenkor , mint a jobb helyeken., ki kellene tenni a teltház táblát.
Csopak Strand Csopak - EgyébCsopak Strand Csopak - EgyébCsopak Strand Csopak - EgyébCsopak Strand Csopak - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. július 10.családjával járt itt
Csodás, pihentető napokat töltöttünk Csopakon férjemmel és 6 éves kisfiammal. Legnagyobb élmény a strand volt, tiszta, zöld, családias, biztonságos és gyönyörű.Ajánlom mindenkinek.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2021. június 24.a párjával járt itt
Nagyszerű kis strand, minden elképzelhetővel felszerelve. Ami nekünk fontos volt, az értékmegőrző, mert pl. a kocsikulcsot nem hagytuk volna szabadon. Átöltözéshez kabin, itt kulturáltan tárolhattuk ruháinkat. Ez az épület emeletén van, alatta mosdók, öltözők vannak.
Érdekes 2016. július 4.a párjával járt itt
Azért szeretjük ezt a strandot, mert nagyon igényes és viszonylag kezelhető az embertömeg. Tisztaság mindenhol, szép fű, igényes játszótér, a víz minősége is kiváló. A beléptetés (holott tavaly készültek az elektronikus beléptető kapuk) kissé nehézkes. Mi az utolsó (nyugat felé) bejáratot használjuk.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 60 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.