Jó kis kocsma Debrecenben, a Csapó utca autók számára nem lezárt részén

3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen a térképen

2016. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. július 15.
A 3. félidő egy átlagos kocsma, nagyon kedves kiszolgálással és barátságos, hangulatos beltérrel. Teraszuk is van a Csapó utca autóforgalommal terhelt részén, úgyhogy azt inkább mellőztük az utcazaj miatt.
Van pár jó pálinkájuk jó áron, ezt használtam ki és gyorsan ittam két cent kajszit a Zsindelyestől. Finom, tiszta ízű pálinka volt. A pultos kislánynak nagyon tetszett, hogy kocsmatúrán vagyunk, kérdezte nem visszük-e magunkkal. Mondtuk, hogy nagyon szívesen, de hát mire lejárt volna a munkaideje, mi már más városban portyáztunk. Egyébként meg nyilván nem gondolta komolyan, de azért tetszett a nyitottsága.
Szerettük a helyet, lehet, hogy még benézünk. Ha lenne kézműves sörük, biztosan benéznénk.
Ételek / Italok:Átlagos
3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Belső3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Belső3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Belső3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Étlap/itallap3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Külső kép

3. Félidő Sports Pub & Café további értékelései

2018.12.21egyedül
Karácsonyi túra: Pár kilométerrel a lábamban kifújnám magam,erre megfelelő hely lehet az első ,,presszó,, hogy finomitsuk az ivó helyet. Szokatkanul csendes,zaj és tömeg nincs. Nav ellenőr kinézetem lehet,mert gondosan kapok blokkot,egyedüliként az ekőttem lévők közül. Kifújom nagam,jóledik...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló