3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen

3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen vélemények

Átlagos 2018. december 21.egyedül járt itt
Karácsonyi túra:
Pár kilométerrel a lábamban kifújnám magam,erre megfelelő hely lehet az első ,,presszó,, hogy finomitsuk az ivó helyet.

Szokatkanul csendes,zaj és tömeg nincs. Nav ellenőr kinézetem lehet,mert gondosan kapok blokkot,egyedüliként az ekőttem lévők közül.
Kifújom nagam,jóledik míg a hideg ital is,a berendezés egészen egyedi,s nem is lepukkant hely.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 7/10 pont
3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Külső kép3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2016. július 15.barátokkal járt itt
A 3. félidő egy átlagos kocsma, nagyon kedves kiszolgálással és barátságos, hangulatos beltérrel. Teraszuk is van a Csapó utca autóforgalommal terhelt részén, úgyhogy azt inkább mellőztük az utcazaj miatt. Van pár jó pálinkájuk jó áron, ezt használtam ki és gyorsan ittam két cent kajszit a Zsindelyestől.
3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Belső3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Belső3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Belső3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Étlap/itallap3. Félidő Sports Pub & Café Debrecen - Külső kép