4,4

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Aranybika Üvegterem Debrecen vélemények

Gyenge 2014. március 26., kollégákkal járt itt
Érdeklődéssel olvastam a hétköznapokon un. svédasztalos (korlátlan ételfogyasztás) ebéd lehetőségének bevezetését - 11-15 óra között-, ezért kipróbáltuk. 14,28 órakor érkeztünk. Kevés vendég, még kevesebb, illetve semmi ételkínálat. Vonatkozik ez a levesekre (üresen kongó tálak), "kikapart" tálcák,hideg maradékok.
2013. június 7.a párjával járt itt
2012 augusztusában párommal Debrecenbe érkeztünk augusztus 20. -ra és dél körül megéheztünk, így betértünk az Aranybika szállodába ebédelni. Első benyomásom:ez nem a mi pénztárcánknak való. . . utólag rájöttem,hogy nem szabad az 1. benyomásra hagyatkozni, ugyanis az ételek háziasak voltak és úgy voltak elkészítve, mintha anyukám főzte volna.
Aranybika Üvegterem Debrecen - Étel/italAranybika Üvegterem Debrecen - Étel/ital