Étterem teszt 272.- meglepetés

Árpád Burger DebrecenÁrpád Burger Debrecen a térképen

2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. december 22.
Erre a burgerezőre is jellemző,hogy mindennap elgurulok előtte,de csak ma jutok be,két okból. Egy: gyalog járok erre, kettő: éhes vagyok.
Parkoló a ház előtt,kis bejárat.
A hely belül nagyobb mint kivül. Egy utcára néző házrészből alakitották ki,és befelé mélyül.
Első pillantásra otthonos,tiszta hely,olyan étlappal,amit komoly pizzériák is megirigyelhetnek.
Gyrostól kezdve rántott szeletig minden kapható. Okos üzletpolitika,hogy 30 % engedményt kap a születésnapos,neg az a vendég,aki jíszit egy szelfit a boltról. Ráírek szétnézni,mig készül az óriás sajtos hamburgerem. Asztalok székek,karácsonyi diszlet,hangulatos hely,kicsi,de amire kitalálták arra tökéletes.
A vendégek egymásnak adják a kilincset,még külföldi diákok is. Jó hely lehet.
Hogy miért akkor értem mrg,amikor jó 10 perc ! után elkészül a burgerem.
Érdemes megnézni a fotót.

A hely félig önkiszolgáló.
Az italokat a hűtőböl kell kivenni,a kajáért a pulthoz kell menni,utána viszont csak enni.
Hát mit ne mondjak,nem hittem volna,higy egy hamburgrrrel jól lehet lakni,de ez, az az alkalom.
Étkezési idő 30 perc.
Összegzés:

Őszinte meglepetés a burgerező!
Ilyen kis hekyen egy mini éttermet összehizni szép teljesitnény. Távozáskor látom,hogy kerthelyiség is van,ami most érthető okokból nem müködik.

Alsposan jóllaktam egy félóra alatt mindössze 1,800 ft ellenében,ebben még a Pepsi is benne volt.
Az emberiség érdekében,szigorúan ajánlott feltenni az ittjartam.hu oldalára,jó szívvel ajánlom.
Jövök még ide.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8,5/10 pont
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Árpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - BelsőÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Étlap/itallapÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Külső kép

Árpád Burger további értékelései

2020.11.02a párjával
Az önkéntes karanténban házhoz rendeljük az ételeket. Az Árpád burger közel van. Jó emlékeim vannak. Ezért egy óriás hamburgert és egy halasburgert rendelünk. Egy kis giros húst kérek kiegészítésnek. A vállalt 60 percen belül csenget a futár. A csomag eléhgé Teszkós jellegű,de pozitivum hogy...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással