Árpád Burger Debrecen

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Árpád Burger Debrecen vélemények

2020. november 2.a párjával járt itt
Az önkéntes karanténban házhoz rendeljük az ételeket. Az Árpád burger közel van. Jó emlékeim vannak. Ezért egy óriás hamburgert és egy halasburgert rendelünk. Egy kis giros húst kérek kiegészítésnek. A vállalt 60 percen belül csenget a futár. A csomag eléhgé Teszkós jellegű,de pozitivum hogy kapunk ajándék üditőt hozzá.
Árpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - BelsőÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Étlap/itallapÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Külső kép
2018. december 22.egyedül járt itt
Erre a burgerezőre is jellemző,hogy mindennap elgurulok előtte,de csak ma jutok be,két okból. Egy: gyalog járok erre, kettő: éhes vagyok. Parkoló a ház előtt,kis bejárat. A hely belül nagyobb mint kivül. Egy utcára néző házrészből alakitották ki,és befelé mélyül. Első pillantásra otthonos,tiszta hely,olyan étlappal,amit komoly pizzériák is megirigyelhetnek.