Étterem teszt 370.- burgerkirály

Árpád Burger DebrecenÁrpád Burger Debrecen a térképen

2020. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. november 2.
Az önkéntes karanténban házhoz rendeljük az ételeket.
Az Árpád burger közel van. Jó emlékeim vannak. Ezért egy óriás hamburgert és egy halasburgert rendelünk. Egy kis giros húst kérek kiegészítésnek.
A vállalt 60 percen belül csenget a futár. A csomag eléhgé Teszkós jellegű,de pozitivum hogy kapunk ajándék üditőt hozzá.
Az étel még meleg. Álmomban nem gondoltam volna.hogy a giros húst nem külön mellékelik hanem belepakolják a burgerbe!
Igy anakonda üzemmódba kapcsolok.kiakadztom az alsó álkapcsomat,és harapom az óriás burgert,amiben marhahúspofácsa hekyett egy oár debreceni dült kolbász van,plusz a giroshús és a sajt zöldségekkel mustárral. Elég volt megenni,de egy burgerrel az ebédet is letudtam. Hatalmas adag.
Csomagolás: gyenge.
Étel minősége: jó.
Házozszállitás : közepes,vállalt időn belül.
Ár érték arány : kiváló
Horribilis 4,094 ft ellenében ketten jóllaktunk és még ajándék üditő is járt hozzá.
Minősités: ajánlott
Értéjelés: 8/10 pont
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Árpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - BelsőÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Étlap/itallapÁrpád Burger Debrecen - Étel/italÁrpád Burger Debrecen - Külső kép

Árpád Burger további értékelései

2018.12.22egyedül
Erre a burgerezőre is jellemző,hogy mindennap elgurulok előtte,de csak ma jutok be,két okból. Egy: gyalog járok erre, kettő: éhes vagyok. Parkoló a ház előtt,kis bejárat. A hely belül nagyobb mint kivül. Egy utcára néző házrészből alakitották ki,és befelé mélyül. Első pillantásra...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással