Étterem teszt 393.- precíz üzemmód

Beer & Wurst DebrecenBeer & Wurst Debrecen a térképen

Kiváló 2021. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 18.
A "sör és kolbász " kb.2 éve működik a Bajcsyn,a járvány miatt csak most jutottunk el oda,hogy kipróbáljuk.
A Bika oldalában egy kerthelyiség született,oldalról átlátszó fóliával zártan,felülről nyitva.
Nem titkoltan az épülő BMW gyár dolgozói törzshelyének szánva.
Ezt a célt szolgálja a lenti nagyterem falában elhelyezett személyautó is. Fotó.
A kapcsolat nehezen indul. Tegnap éjjel a honlapon foglaltam asztalt 2 főre,visszaigazolás nem jött,ma 11-kor érdeklődtem,még nem tudtak a foglalásról,de beirták és várnak.
Érkezés 13.00-kor,asztalunk vár.
Emberünk rögtön hozza az étlapot,majd később jön,hogy mit innánk,addigra a rendelést is leadjuk mert az étlap végigolvasása nem időigényes. Lásd fotók.
Az ismerkedés csupa pozitivum.
Érkezéskor érdeklődnek hogy dohányzó vagy nemdohányzó részre szeretnénk asztalt?!
Na ilyen se volt még eddig a "faluban". Az étlap alatti alátétről -fotó- QR kód olvasóval beolvasható az étlap! A pincérek egyenruhában (b&w póló) szaladgálnak vállszíjon lóg az okdalukon a tablet amivel felveszik a rendelést. Feltételezem,hogy wi-fi kapcsolaton megy a konyhának.
A teraszon dézsában állnak a fák a lombsusogásban lehet ebédelni,éjjel a világitás a fákról jön. A levesünk is,a 10.percben,ami a konyha pörgését jelzi.
A 3 féle levesből az Újházit választottuk,s jól tettük. Kis lábaskában érkezik,fél liter,tartalmas,
kellően forró éz ízletes. Tisztességesen főzött leves nem adalékos. Emberünk csak a zöldpaprikát felejtette el.de azonnal pótolják. A leves kiváló!
Mire legyűrjük megérkeznek a főételek 13.21-kor. A tálalás szép s ami fontos,az adagok bőségesek,olyannyira hogy társammal ketten sem birjuk lenyomni a tiroli sonkával és sajttal töltött csirkemellet. A köret itt sem fagyasztott krumpliból van.
Társam szerint a b&w fazék,
a grillezett csirkemell steak tejszines gombamártással, kiváló és óriási adag.
Szótlanul eszünk,jön a kiválóan hűtött Radeberger sör az ételhez.
Hát desszert nem fér belénk,de kávét kérünk és jól tettük. Kiváló kávét kapunk tejszinhabbal. Otthon sem főzök különbet.
Számla jön,kérdésünkre igen a válasz, tartalmaz szervízdijat a 18,238 ft-os összeg.
A kitűnő leves 1.690 ft,a tiroli sonkás csirkemell 3,490 ft de körettel együtt.a b&w fazék 3,380. Egy 0.25-ös zero kóla 550,
Egy pohár Radeberger -0,4 deci - 1,090 ft! Egy presszó kávé 635 ft!
Távozunk 13,50-kor,étkezési idő 50! perc.
Összegzés:
Nagyon jó étterem,igazi csapatmunka folyik,a pincérek fel alá rohangálnak a 30 db asztal között. Aki éppen arra jár,az tányért leszed,rendelést meg fel!
A konyha pörög,bennünket 50 perc alatt megetettek. Az ételek finomak,tálalás jó,adagok megfelelőek. A teraszon is tisztaságot tartanak. A kialakitás is egyedi,a fák lombjai alatt ebédelünk a belváros közepén.
Ami rombolja az összképet:
az italok ára lehúzós!
Egy pohár sör 1,090 ft?
Egy csésze kávé meg 635?
Ezért nem kapja meg a "különösen ajánlott" plecsnit.

Minősités : ajánlott
Értékelés: 9/10 pont
Hangulat:Kiváló
Beer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - Egyéb

Beer & Wurst további értékelései

2023.08.12egyedül
Az aranybika tőszomszédságában található étterem kiváló minőségű ételeket és italokat kínál, hozzáértő szakácsokkal és kiváló pincérekkel. Magas minőség megfizethető áron, egyenletes minőséggel. Érdemes meglátogatni, ha szereted az egyszerű letisztult étlapot, a minőségi alapanyagokból készült...
2023.08.10egyedül
A Beer and wurst söröző-étterem főpincérhangulatú alkalmazottja látványosan nem örvendett, hogy csak egy sörre ültem be, pedig alig voltak a teraszon. Társa próbált rábeszélni egy korsó sörre, nem sikerült. Ittam egy pohár Hackel pschorr-t 690 forint volt, + fsz díj. Ez korrekt díjszabás. Nem...
2021.10.31egyedül
A héten kétszer ettem az étteremben, péntek és vasárnap este, mivel ellenőrizni akartam, hogy amit első este átéltem, az vajon szerencsés véletlen, avagy egy állandó standard. Szerencsére, azt kell mondjam, hogy utóbbit tapasztaltam. Az étteremben Oktoberfest témájú esemény volt, ezért péntek...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással