Buri Buri Debrecen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Buri Buri Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. április 11.a párjával járt itt
Párom mondta, hogy jöjjünk el megkóstolni a hamburgereiket, mert finom illatok szállingóznak mindahányszor elsétált a hely mellett. Igazi utcai ételbárról beszélünk a debreceni Halközben. 2 db Phialdelphia burgert rendeltünk, ízlésesen volt elkészítve, viszonylag jó hozzávalókból.
Kiváló 2017. május 9.a párjával járt itt
A barátnőmmel jártam az étteremben egy szép családi nap befejezése képen. Nagyon jó volt a hangulat az étel finom, meleg és friss volt, még kiszállításnál is. A szakács/felszolgáló aki felvette a rendelésünket nagyon barátságos és jó fej volt velünk és mindenki mással is.
Átlagos 2016. október 11., kollégákkal járt itt
Ha valaki egy olcsó de éhségcsillapító ételt szeretne, és mindegy hogy milyen ízű, akkor ajánlanám a party dogot. 200 Ft, de azért van benne egy kis sajt meg valamilyen virsli. Ha kettőt megeszel egy sörözés közben, akkor egy ideig ki tudod húzni. Én nekem sikerült akkor menni a Víztoronynál lévő egységükbe, mikor irgalmatlan tömeg volt az EB miatt, ekkor extra lassan készült el az én adagom.
Kiváló 2016. október 5.barátokkal járt itt
Úristen hát erre a helyre nincsenek szavak :) ilyen finom hamburgert még nem ettem sehol :D Ha a Halközben járunk, csak itt eszünk. Sajnos árban nem túl olcsó, de cserébe kárpótol az alapanyag és az, hogy nagyon finom minden. Minden minőségi alapanyagból készül, és nagyon friss minden. Street food, de minőségi. A kedvencem a party kutya hot-dog :)))))))))