Étterem teszt 288,- ebédelő hely

Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen a térképen

2019. márciusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. március 15.
A múlt héten nem jutottunk be,így ma asztalt foglalunk,s be is jutunk 14,15-kor,majdnem telt ház miatt csak az emeleten. A kalózhajónak maszkírozott étterem kétségkívűl egyedi,akár hangulatos hely is lehetne.
A sarokban kapunk helyet egy 4-es asztalnál,ami hármunknak is kevés. Régi kifogásom az étteremről a zsúfoltság. Egymás szájában ülnek az emberek,minden szót,a szomszéd izléses orrfújását is hallani.
Semmi intimitása nincs az étkezésnek.
Emberünk fokozott harckészültségben érkezik,elvégre csúcsidő van. Hoz étlapot és innivalót,majd el. Étlap: szerintem teljesen jó,egy pub szintű helyen vagyunk. Zajszint 61 decibel,még elmegy. A libaleves a 18.percben megérkezik,de emberünk jelzi,hogy rendelt csirkém frissen fog készülni.vagyis jó 30 perc. Nem baj,kivárjuk. A leves abból áll,hogy egy tányérban hozzák az ,,aprólékot,,majd egy kancsóból ráöntik a ,,lét,,
Illuzióromboló. Az még inkább,
hogy egy hatalmas tányérban tálalnak fel 2 deci levest.
A leves nem a szakma csúcsa,de jóízű és fogyasztható. Mivel Debrecen minden éttermében megfordultam,van összehasonlitási alapom.
Na,jönnek a főételek,a tálalás jónak mondható,az adagok nagyok. Elég legyűrni,a köret egészben piritott krumpli is bőséges. Sör csak 0.33-as szerelésben van, a Dreher,jól van hűtve. A bébi csirke alaposan át van sütve,én igy szeretem kicsit erősebben megsűtve. Közben angol társaság érkezik mellénk alig 6-an,innentől kezdve nincs beszélgetés köztünk,annyira közel vannak.
Desszert van otthon,azt nem kérünk,csak kávét,okulva a tavalyi ebédből mindjárt duplát. Iható,maradjunk ennyiben.
Számla jön,21,700 ft,3 főre ez nem túl sok italokkal együtt. Ettől függetlenűl nem olcsó hely. A nevetséges mennyiségű leves 1,370 ft. Egy 4 centes pálinka 1,500,7 deci sör 900, a sült csirke 2,970 ft. Egy kacsacomb 3,890 ft köretekkel.
Összegzés:
Háát,egyszer meg lehet itt ebédelni,de törzshelyünk nem lesz. Az ételek közepesnél jobbak,az adagok a főételnél jók,a levesnél minősithetetlenűl kicsik.
A kávé gyenge,árak magasak,a személyzet viszont korrekt és felkészűlt. A hely hangulatos lehetne, ha nem lenne ilyen zsúfolt és áthallásos.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 7.5/10 pont
Calico Jack Pub Debrecen - Étlap/itallapCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - Étlap/itallapCalico Jack Pub Debrecen - Étlap/itallapCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Belső

Calico Jack Pub további értékelései

2024.01.24a párjával
Ha Debrecenben járunk mindig felkeressük ezt a helyet.Nagyon finomak az ételeik.S a somlói galuska az fantasztikus .Ilyet csak itt lehet enni.Csak ajánlani tudom.Császárné
2023.08.10barátokkal
A Calico Jack Pubban a 2010-es évek első felében ettem, alapvetően meg voltam elégedve. Nem egetverő a gasztronómiai vonal, de a tisztes négy pontot megérdemli. Tavaly augusztusban egy kedves jóbarátom meghívott ide, elvben közös ebédre, aztán kiderült, hogy mindketten ettünk más másutt. Itt...
2022.07.02gyerekekkel
Nagyon remek hely . Már évek óta vagyunk vendégek ezen a kellemes helyen és nem csak egy_ egy vacsorra térünk be, ,hanem a családi ünnepeket is itt tárjuk . Születésnap ,ballagás és diplomaosztó . Nagyon kedves mindenki ,szeretettel fogadnak és mindent megtesznek azért ,hogy jól érezd magad...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással