szkubi: Felemás, de azért inkább jó - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése
1. helyezett a 213 debreceni étterem közül

Felemás, de azért inkább jó

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
Interneten kerestük ki, hogy melyik a legjobb debreceni étterem, a Csokonai volt az 1. helyen. Hát akkor nézzük. Furcsán indult. Párommal lementünk a pincébe, ahol a lejárattal szemben egy felszolgáló épp tatárbifszteket kevert valakinek. Álltunk, köszöntünk, ő csak kevert. Eltelt 1-2 perc, gondoltam megszólítom, hogy van-e szabad hely, mire Ő, kicsit magasabb hangon: "Tessék már várni egy kicsit". Ekkor úgy gondoltam, hogy talán mennünk kéne innen, de épp addigra odaért egy másik felszolgáló, aki érdemben foglalkozott velünk. Talán úgy is meglehetett volna oldani előző úr részéről, hogy: - hamarosan jön a kollégám, mindjárt segít önöknek -, de ez bizonyára túl bonyolult lett volna. Remek kis pincehelyiségbe érkeztünk, a kesze-kusza stílust össze lehetne fogni egységesebbé, de ezen könnyű átlépni, annyira nem lényeges. Az ételek, a kiszolgálás, a bor, annak hőmérséklete viszont feledtette az előbbieket. Remek konyha. A távozás szintén kicsit nehézkes volt, kb. 1/4 órát kellett várni a számlára, de összességében azért mindenképpen megéri kipróbálni az éttermet.

Ételek / Italok: Kiváló

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen
Kossuth u. 21.

2020. szeptember 15.
Nagyszerű hely Debrecen belvárosában, folyamatosan magas színvonal! Kellően széles választék.

2020. szeptember 9.
Szuper hangulat, finom ételek, tökéletes kiszolgálás. Debrecen legjobb étterme! Csak ajánlani tudom.

2020. szeptember 9.
Tökéletes kiszolgálás, tökéletes ételek! Csak ajánlani tudom! Legjobb étterem Debrecenben!