kinoka: Rögtönzött vacsora - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése
1. helyezett a 198 debreceni étterem közül

Rögtönzött vacsora

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Már sokadjára vagyunk itt kedvesemmel. Még a Hajdú-Bihar - i Napló által ismertük meg. Nyertünk egy kétszemélyes vacsorát amelyet minden ide látogatás alatt fel elevenítünk. Szeretünk ide vissza térni.Szuper a kiszolgálás és finomak az ételek. További eredményes munkát az itt dolgozóknak.Debrecen legjobb étterme. A jövendőbeli feleségemet szoktam ide hozni,mert szeretem. Ma is egy fontos tárgyaláson vagyunk túl.

Ételek / Italok: Kiváló

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen
Kossuth u. 21.

2019. március 13.
A szokásos meleg hangulat, családias légkör, gyerekeket elfogadó kiszolgálás. Megszokott, finom ízek, elegendő adagok. Nagy kedvenc a tatár beefsteak most is remek volt, különösen izgalmas, hogy az asztal mellett készül. A desszertek választékában mindenki talált kedvére valót. Jó hangulatú,...

2019. január 31.
Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálás rendkívül gyors. Szuper születésnapi vacsora volt. Máskor is szívesen jövünk ide.

2019. január 29.
Fantasztikus étterem, fantasztikus ételek,remek kiszolgálás. Bármilyen alkalom, mi mindig csak őket választjuk.